Öne Çıkanlar ALÇAKÇA HUBUBAT HASAT BAYRAMI CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK ! SOKAK TABELALARI DEĞİŞTİRİLİYOR GÖNLÜMDEN GEÇEN TEK BAŞINA İKTİDAR

Bu haber kez okundu.

 AK PARTİ’DEN BBP İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET!
 Referandum çalışmalarını aralıksız sürdüren Ak Parti, siyasi partiler ziyaretleri kapsamında bugün BBP il başkanlığını ziyaret etti.

“GELECEK MİLLETİMİZİN OLACAK”

Ziyarette konuşan TBMM İçişleri Komisyon Başkanı ve Ak milletvekili Celaleddin Güvenç, BBP lideri merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun bu topraklar için iman abidesi olduğunu söyledi.

Referandum çalışmalarının seviyeli geçmesi için dikkat ettiklerini belirten Güvenç: “Parti ziyaretimiz sırasında referandum hakkında görüş alışverişinde bulunduk. İlimizde seviyeli bir kampanya devam ediyor. Muhsin Yazıcıoğlu bu toprakların iman abidesidir. Önemli bir siyaset ve devlet adamıdır. Ölümüyle ilgili yeni dosyalar açılıyor. Umarız bu gerçekler ortaya çıkar. Bir takım deliller ve ip uçları var, bunlar ortaya çıktığında daha sağlıklı bir veri ortaya çıkacağını düşünüyoruz. BBP ile bizim fikir ayrılığımız yoktur.  Biz artık bu ülkede kardeş kanı dökülmesin istiyoruz. İnşallah gelecek milletimizin olacak.”dedi.

“YAZICIOĞLU’NUN İLKELERİNİ BENİMSİYORUZ”

Ak Parti il baskanı Av. Ahmet Özdemir ise BBP’nin ükenin birliğine ve bütünlüğüne katkı sağladığını vurgulayarak: “BBP İl başkanımız göreve yeni başladı, bu vesile ile kendilerine hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Görevinde başarılar diliyoruz.  Ülkemizin birliğe bütünlüğe her zaman ihtiyacı var. BBP her zaman ülkenin birliğine bütünlüğüne katkı sağlamıştır. Bu özveri ve siyasete getirdikleri ahlak nedeniyle kendilerine her zaman minnattarız. Muhsin Yazıcıoğlu’nun bu ilkelerini bizde benimsiyoruz. Biz her zaman onların yanlarındayız.”ifadelerini kullandı.

“HER ZAMAN BİRLİK VE BERABERLİKTEN YANA OLDUK”

Son olarak BBP il başkanı Bilal Odunkıran ise her zaman kardeşlikten yana bir tavır takındıklarını kaydederek şunları söyledi: “Anayasa değişikliği sistemi siyasi gerilimlerden, duygusal eğilimlerden arınmış bir bakış açısı ile ele alındığında bu güne kadarki teklifler içerisindeki, sadece tartışılmakla kalınmayıp eksiği ile fazlası ile önümüze getirilmiş, ilk, kapsamlı ve sivil olması münasebetiyle de fırsat sayılabilecek bir nitelik taşımaktadır. Bu Referandumda EVET diyerek insiyatif alan üç sağ partiden biri olan Büyük Birlik Partisi, sürecin bundan sonraki adımlarında oynayacağı yapıcı rolle her zaman olduğu gibi milletimizin birliğine beraberliğine ve kardeşliğine hizmet edecek bu yönüyle markalaşmış olan mevcudiyetini geçen her gün büyüterek yoluna devam edecektir.”

Diğer yandan ziyarette BBP onikişubat ilçe başkanı Ali Polat, Alperen ocakları il Başkanı Mehmet Akif Gelir, BBP Eski İl Başkanı Ali Kıvrak  ve BBP yöneticleride hazır bulundu. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol