banner1451
Öne Çıkanlar TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN SANİBEY BARAJI ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU sosyal hayat dizi DAVUTOĞLU MÜJDE VERDİ

Bu haber kez okundu.

YEŞİLAY HAFTASINDA "YEŞİLAY VARSA HAYAT VAR" SLOGANI

Kahramanmaraş Yeşilay Gençlik ve Spor Kulübü  tarafından 4 branşta düzenlenen turnuvalara çevre illerden de gelen 275 sporcu katılım gösterdiler. Bedminton 105 sporcu, Santranç 75 Sporcu, Yüzme 65 Sporcu, Tekvando 35 sporcu turnuvalara katıldılar. 1-7 Mart Yeşilay Haftası" kapsamında düzenlenen Turnuvalar sonucunda katılım sağlayan tüm sporculara katılım belgesi ve dereceye giren sporculara ödüller verildi.

Ödül törenleri sonunda açıklama yapan Yeşilay Kahramanmaraş Şube Başkanı ve Kahramammaraş Yeşilay Gençlik ve Spor Kulübü  Başkanı Adnan Alagöz, "1-7 Mart Yeşilay Haftası" kapsamında yapılan etkinleri anlattı. Yeşilayın esas amacı gençlerimizi kötü alışkanlıklardan ve bağımlılıklardan korumaktır. Bu kapsamda sporun bağımlılığın panzehiri olduğuna inanıyoruz, Gençlerimizi ve çocuklarımızı yeteneklerine göre bir spor branşına yönlendirecek boş zamanlarını bu şekilde değerlendirmelerini önemle rica ediyoruz. Çünkü spor gençlerimizi, öğrencilerimizi kötü alışkanlıklardan ve bağımlılıklardan koruyacaktır. Boş vakitlerini değerlendirmek için gerek spor, gerek sanat gerekse kültürel faaliyetler olsun bu alanlarda mutlaka öğrencilerimizin çalışma yapmaları gerekmektedir. Yeşilay olarak her zaman gençlerimizin ve öğrencilerimizin yanında olacağız ve spor kulübü olarak onları destekleyeceğiz. Bundan sonrada daha güzel turnuvalar düzenleyeceğiz.

Başkan Alagöz "Turnuvalara katılım gösteren tüm sprocularımıza, antrenörlerine ve çocuklarını desteklemeye gelen ailelere ve özellikle bu Turnuvaları düzenlememizde destek veren Büyükşehir ve Dulkadiroğlu belediyelerine, Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ve Onikişubat İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğüne desteklerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol