Öne Çıkanlar MHP kahramanmaraş belediyesi SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN MİMARLARIN DÜĞÜNÜ BAŞKA OLUR

Bu haber kez okundu.

SARAÇHANE ÇARŞISININ ALTYAPISI YENİLENDİ
 Kahramanmaraş il genelinde altyapı çalışmalarına hız kesmeden devam eden KASKİ Genel Müdürlüğü, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından tarihi dokusuna uygun olarak restore edilecek olan Tarihi Saraçhane Çarşısında alt yapı çalışmalarını tamamladı. Çalışmayla birlikte Saraçhane Çarşısının içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu alt yapısı tamamen yenileniş oldu.  

ESNAFTAN KASKİ’YE TEŞEKKÜR

Saraçhane Çarşısındaki altyapı çalışmalarının tamamlanmasından çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar; “Burası Kahramanmaraş’ın en merkezi ve tarihi ticaret bölgesi içerisinde yer alan çarşılardan biri, böylece gün içerisinde insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bir bölgede çalışmaların kısa sürede tamamlanması bizleri ayrıca memnu etti” şeklinde konuştular.

Çalışmanın tamamlanması sonucu yenileme çalışması yapılan Saraçhane Çarşısında uzun yıllar herhangi bir alt yapı sorunu olmaması hedefleniyor. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol