banner1457
Öne Çıkanlar ELBİSTAN ORTAOKULU DOLU DİZGİN ANIZ YANGINLARI HAYATI TEHDİT EDİYOR CHP AK PARTİ YAKIŞANI YAPIYOR ILICA YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR

Bu haber kez okundu.

SANKO ÜNİVERSİTESİ’NDE BİLİMSEL TOPLANTI
 SANKO Üniversitesi her ay Amerika Birleşik Devletleri’nde başarılı olmuş Türk bilim insanlarını bir hafta süreyle konuk ederek, hem akademisyenleriyle, hem öğrencileriyle, hem de sosyal sorumluluk kapsamında düzenlediği halka açık konferanslarda halkla bir araya getirerek birikimlerini aktarmalarını sağlıyor.

 

Prof. Dr. Üren, bir haftalık akademik çalışmalarının son ayağında Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Toplantı Salonu’nda SANKO Üniversitesi ve diğer diğer üniversitelerden katılan akademisyenlerle bir araya geldi.

 

Dünyada kanser tedavisine yönelik kullanılabilecek küçük molekül inhibitörleri üzerinde yapılan araştırmalardaki son gelişmeler ve bu konudaki kendi çalışmaları hakkında bilgiler paylaşan Prof. Dr. Üren, “Hedeflenmiş Kanser Tedavisinde Küçük Molekül İnhibitörü Geliştirilmesinde Alternatif Yaklaşımlar” ve “Ezrin Hedefleyen Küçük Moleküler İnhibitörlerin Antimetastatik Uygulamaları” konulu sunumlarının ardından, katılımcıların sorularını yanıtladı.

 

Toplantının sonunda SANKO Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güner Dağlı tarafından, Prof. Dr. Aykut Üren’e bir armağan takdim edildi. Toplantı, katılımcılara belgelerinin verilmesi ve toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1484

banner1478

banner1471