Öne Çıkanlar TABELALARIYLA BİRLİKTE KADERLERİ DE DEĞİŞTİ Seçim 2015 ALANINDA İLK ESER… ELBİSTANSPOR 2 GOL ATTI 3 PUAN ALDI ANDIRINLI DOSTLARA SELAM OLSUN!

Bu haber kez okundu.

REKTÖR CAN, TÜRKİYE SAĞLIK-İŞ SENDİKASI ÜYELERİNİ AĞIRLADI
 

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası üyeleri, sağlık işçilerinin karşılaştığı sıkıntıları Rektör Can’a aktararak 696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname kapsamında kadroya geçirilen personelin çalışma koşullarının iyileştirilmesine yönelik taleplerini ilettiler.

Gecesini gündüzüne katarak büyük fedakârlıklarla sağlık hizmeti veren bütün sağlık emekçilerinin her türlü takdiri hak ettiğini belirten Rektör Can, “Doğru ekip ve ekipmanı bir araya getirirseniz başarıya ulaşırsınız. Sağlık işçileri, sağlık hizmetinin sorunsuz bir şekilde yürümesi için gereken fiziki ortamın sürdürülebilir olmasında önemli bir misyona sahipler. Sağlık işçilerinin emeklerinin karşılığını almaları noktasında üniversite olarak yasal mevzuat çerçevesinde gereken çalışmaları yürütüyoruz. Kurumumuzun bütün çalışanlarının çalışma koşullarının iyileştirilmesi için üst yönetici ve makamlarla da diyalog içerisindeyiz.” diye konuştu.  

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1462

banner1463

banner1464

banner1465

banner1466

banner1469

banner1472

banner1474

banner1478