banner1483
Öne Çıkanlar SİNEKLE MÜCADELEYE DEVAM… MARAŞGÜCÜ TÜRKİYE 3.SÜ KSÜ İŞ BİRLİĞİ AĞINA AFRİKA KITASINIDA KATTI KSÜ TANITIM FİLMİ BASINA TANITILDI TOPLU KONUTLARIN TEMELİ

Bu haber kez okundu.

“YÜZNUMARALI ADAM” KİTABI ÇIKTI!

KİTAP HAKKINDA

Bazı derin güçler onları allayıp pullayıp bizlere kahraman gibi pazarlıyorlar. Yolda yürüyemeyen kişiler başımıza yönetici yapılabiliniyor.

Peki, kim bu insanlar, hiç düşündünüz mü?

Yüznumaralı adam’da insanoğlunun gerçek yüzü gözler önüne seriliyor…

Kitap siparişi için link: https://www.arkaraf.com/yuz-numarali-adam

ALİ KEKLİK KİMDİR?

1992 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. 2012 yılında Ömer Halis Demir Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında Niğde’de bir yerel gazetede köşe yazarlığı yaptı. Eskişehir Anadolu üniversitesi Sosyoloji bölümü 4. Sınıf öğrencisidir. Profesyonel gazeteciliğe 2012 yılında Aksu Tv’de başladı. Çeşitli gazetelerde, haber sitelerinde muhabirlik, editörlük, köşe yazarlığı ve yöneticilik yaptı. Bir süre İhlas Haber Ajansında muhabirlik yaptı. KABÖDER tarafından yılın gazetecisi ödülüne layık görüldü. 2017 yılında marasfisilti.com haber sitesini ve Maraş Fısıltı gazetesini kurdu ve ardından 2019 yılında filmlegez.com haber sitesini kurdu. Bu kuruluşlarda hâlen yöneticilik yapmaktadır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol