Öne Çıkanlar MHP kahramanmaraş belediyesi SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN MİMARLARIN DÜĞÜNÜ BAŞKA OLUR

Bu haber kez okundu.

ERDEMLİ TİYATROYU SEVDİ
 Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu yeni oyunuyla yeniden sahne dedi. Erdemli Belediyesi Kültür Merkezinde bu kez de “Ocak” adlı tiyatro oyununu sergileyen Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncuları vatandaşları tiyatro bağımlısı haline getirdi. Erdemli’de sergilenen oyunların tümüne yoğun bir ilgi gösteren vatandaşlar bir diğer oyunu iple çeker hale geldiler. Diğer şehirlerden de talep gören oyunlar büyük beğeni topluyor.

27 Mart Dünya Tiyatrolar günü münasebetiyle yeni bir oyunla seyirci karşısına çıkan şehir tiyatrosu oyuncularını Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu tebrik etti. Tiyatro Bildirisini Kültür Müdürü Kamil Boran’ın okuduğu tiyatro oyunundan önce bir teşekkür konuşması yapan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli’yi kültür ve sanat şehri haline dönüştürmek için yaptıkları çalışmaların semeresini görmenin mutluluğu içinde olduklarını ifade etti. Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibi oyuncuları ve oyunu izlemeye gelen vatandaşlara teşekkür eden Başkan Tollu,  “Halkımız tiyatroyu sevdi. Her oyunumuz kapalı gişe oynuyor. Emeği geçenlere, ilgi gösterenlere teşekkür ederim. Bu vesileyle de dünya tiyatrolar gününü kutlarım” diyerek sözlerini tamamladı.

Oyunlarının gördüğü büyük ilgiden ziyadesiyle memnun olduklarını dile getiren Erdemli Belediyesi Tiyatro Eğitmeni Deniz Sandalcı da, gece gündüz çalışarak ve çok emek harcayarak Erdemli’de güzel bir hava yakaladıklarını söyledi. Oyunlarına gösterilen ilginin bunu çok açık bir şekilde ortaya koyduğunu ifade eden Sandalcı, “tiyatro seyircinin sahip çıkmasıyla büyüyen ve devam eden bir sanattır. Seyirci sahip çıktıkça bizler yeni oyunlar sergilemeye devam edeceğiz” dedi.

Ocak adlı tiyatro oyunun her Cuma saat 19.00’da Erdemli Belediyesi Kültür Merkezinde sahneleneceği bildirildi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol