banner1451
Öne Çıkanlar KAVGADAN BERABERLİK ÇIKTI! AKKURT OKULLADA GIDA GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLİYOR SİZİ MAHCUP ETMEM! DEMOKRASİMİZİN ZENGİNLİĞİ BUDUR

Bu haber kez okundu.

VATANDAŞ “DÖNÜŞÜMÜN MİMARINI” BEKLİYOR
 Vatandaşların güler yüzü ve misafirperverliği ile karşılanan Erkoç, büyükşehirle birlikte büyük projeler bekleyen esnafa, “Büyük dönüşümü birlikte başlatacağız” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerine Sokakbaşı olarak bilinen Malik Ejder Caddesi üzerinde devam eden Erkoç, burada da vatandaşların ilgi odağı oldu.

Bölge esnafıyla hemhal olup sorunlarını dinleyen Erkoç, ak sakallı amcalarla, genç delikanlılarla samimi sohbetler gerçekleştirdi. Yolda karşılaştığı semt sakinlerinin sorunlarına kulak veren sohbetler yapan Erkoç, büyükşehirle birlikte büyük projeler bekleyen vatandaşlara, hayalindeki Kahramanmaraş’ı anlattı.

AK Parti’de siyasete başladığı günden bu yana sürekli vatandaşla iç içe olan ve bunun olumlu yansımalarını yerel seçimler öncesinde gören Erkoç, Kahramanmaraş’ı 2023 Türkiye’sindeki hak ettiği noktaya el birliğiyle taşıyacaklarını söyledi.

Kendisine kucak açan vatandaşlara teşekkür eden Erkoç, “Tabi AK Parti kurulduğu günden bu yana bu teşkilat içerisinde görev yaptık. Kapımızda, gönlümüzde her zaman vatandaşımıza açık oldu. Bu nedenle insanımız tabiri caizse bugün bizleri bağrına basıyor. Zaten bizleri bugünlere o insanlarımızın duaları getirdi. İnşallah bundan sonraki süreçte de her zaman omuz omuza verip, Kahramanmaraş’ımızın yarınlarını birlikte inşa edeceğiz. Bizim vatandaşlarımıza vereceğimiz en güzel karşılık, hayata geçireceğimiz projelerimiz olacak. Ben bizlere kucak açan, sevgisini ve duasını bizlerden esirgemeyen hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.


“FATİH AMCA BAŞARILAR”

Ziyaretleri sırasında özellikle yaşlı vatandaşların hayır duasını ve başarı dileklerini alan Erkoç, işyerlerinde çırak olarak çalışan çocuklardan da büyük ilgi gördü. Kendisini tanıyan çocuklarla kucaklaşan Erkoç, “Fatih amca başarılar” temennileri karşısında mutluluk yaşadı.

Gençlere eğitimleri noktasında tavsiyelerde de bulunan Erkoç, “Sizlerin ilk önceliğiniz elbette ki okullarınız olmalı. Bu işyerleri hayat tecrübesi elde etmeniz noktasında elbette size büyük katkılar sağlayacaktır. Ancak asla eğitiminizi ihmal etmemeli ve derslerinizi can kulağıyla dinleyip, çok iyi okullar, üniversiteler kazanmalısınız. Çünkü hem Kahramanmaraş’ımızın hem de ülkemizin geleceği sizlersiniz” diye konuştu.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol