banner1457
Öne Çıkanlar ÇALIŞANLARIMIZI ORTAK ETTİK! B.ŞEHİR BELEDİYE DADAŞLARA TAKILDI FALA BAKACAK! ÖZEL SANKO OKULU TENİSTE İL BİRİNCİSİ OLDU dizi

Bu haber kez okundu.

ÜZÜLEREK PARTİMDEN İSTİFA EDİYORUM
 Senelerin siyasetçisi, bu uğurda zamanını ve imkânlarını harcayan Mustafa Evliya, gönderdiği yazılı basın açıklamasında, istifa gerekçesi olarak şunu ileri sürdü; “Türk-İslam davamızın Başbuğu merhum Alpaslan Türkeş’i ve aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Mevcut yönetimin halktan kopuk, Türk milletinin hassasiyetlerini görmezden gelen siyasi üslup ve icraatlarına inancım kalmamıştır.

Bu nedenden dolayı 03 Kasım 2015 Salı günü itibarı ile Milliyetçi Hareket Partimden üzülerek istifa etmiş bulunuyorum. Kamuoyuna saygı ile arz ederim”

İSTİFALARIN ARKASI GELECEK Mİ?

Aynı gün Dulkadiroğlu Belediye Meclis Üyesi Akif Tolun’un ‘MHP lideri Devlet Bahçeli’nin olduğu yerde artık yokum’ demesi ardından partisinden istifa etmesi, derken Mustafa Evliya’nın tepki anlamında istifası, “acaba bu istifaların arkası geliri mi, yaprak dökümü devam eder mi?” sorusunu bir kere daha gündeme taşıdı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1484

banner1478

banner1471