banner1457
Öne Çıkanlar ÇALIŞANLARIMIZI ORTAK ETTİK! B.ŞEHİR BELEDİYE DADAŞLARA TAKILDI FALA BAKACAK! ÖZEL SANKO OKULU TENİSTE İL BİRİNCİSİ OLDU dizi

Bu haber kez okundu.

ÜNAL’I CANLI YAYINDA GÖRDÜ KOŞTU GELDİ

Her hafta ulusal kanalın birini Kahramanmaraş’a davet ederek kentin tarihi mekanlarında canlı yayın gerçekleştiren Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal kentin ulusal anlamda tanıtılmasında da etkin rol oynuyor.

 

Ünal’ı Kahramanmaraş’ta canlı yayında gören vatandaşlar Canlı yayının yapıldığı mekana gelerek Ünal’a sevgi gösterisinde bulunuyor. Son olarak TV NET ve AKSU TV’nin ortak canlı yayınına Kahramanmaraş’ın tarihi kalesinden katılan Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal’ı 70 yaşında koyu Ünal taraftarı olduğunu söylediği bir teyze Yer altı Çarşı ziyaretinde buldu.

 

Ünal’ı TV’de canlı yayında gördükten sonra konuşmalarının kendisini çok etkilediğini sadece kendisini görmek ve duasını etmek için Ünal’ın yanına geldiğini belirten ismi alınamayan yaşlı bir teyze Grup Başkanvekili Mahir Ünal’a sevgi gösterisinde bulundu.

 

Ünal’ı Kahramanmaraş için bir şans olduğunu belirten yaşlı teyze; “yaşım 70 oyumu Ak Partiye veriyorum. Sayın Milletvekili Ünal’ı TV’lerde gördükçe göğsüm kabarıyor. Biz ailecek onu çok seviyoruz. Az öncede TV’yi izlerken Mahir Ünal’ı gördüm, içim içime sığmadı ve bizzat gelip gözlerinden öpmek istedim. Önce Canlı yayın mekanına geldim ve programın bittiğini söylediler. Mahir Bey’in izini sürerek Yer altı çarşı ziyaretinde buldum.

 

 Biz Mahir Ünal’la gurur duyuyoruz. Ben inanıyorum Ak Parti tekrar tek başına iktidara gelirse Mahir Bey memleketimize daha büyük hizmetler getirecek. Torunlarım memleketimde huzur ve refah içerisinde yaşayacak. Herkes siyasetçileri gördüğünde bir şeyler ister, ben ise başarılarının devamı için dua ediyorum” dedi.

Ziyaret karşısında duygulanan Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal ise teyzenin dilek ve temennilerini aldıktan sonra eline öperek teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1472

banner1478

banner1471