banner1451
Öne Çıkanlar TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN SANİBEY BARAJI ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU sosyal hayat dizi DAVUTOĞLU MÜJDE VERDİ

Bu haber kez okundu.

ÜLKEMİZİN KADERİNİ KADINLARIMIZ DEĞİŞTİRECEK

İyi Parti Kahramanmaraş Kurucu İl Başkanı Opr. Dr. Faruk Atlı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Kahramanmaraş Kadın Girişimciler Derneğini ziyaret etti. Dernek Binasında Kagid Başkanı Neşe Yıldızhan ve Yönetim Kuruluyla bir araya gelen Atlı Genel Başkanları Meral Akşener’in önderliğindeki İyi Partinin kadınların kanunlarla tanınmış haklarını sadece metinlerde değil gerçek hayatta da uygulanabilmesi için her platformda var güçleri ile çalıştıklarını söyledi.

Türklerin tarihi ve Anadolu’nun var oluş mücadelesinde kadınların katkısının her zaman en önde olduğunu hatırlatan KBB Uzmanı İyi Partili Atlı; “öncelikle kadın hareketi olan bir partinin neferi olarak kadınlarımızın toplumumuzun temel dinamiklerini oluşturan bir yapıda olduğunu biliyoruz. Türk kadının fedakârdır, cefakârdır ve özüne sonuna kadar bağlıdır.

Toplumsal cinsiyetin bir türlü eşitlenmediği ülkemizde kadınlarımızın sosyal, siyasi, iş hayatının önündeki tüm engellerin farkındayız. Genel Başkanımızın önderliğinde kadınlarımıza özgüven aşılamaya devam ediyoruz. Yeterki kadınlarımız kendi güçlerinin farkına varsın. Nasıl binlerce yıldır Türk’ün varoluş mücadelesinde, savaşlarda, Anadolu’nun korunmasında en ön saflarda yerini almışsa bugün de ülkemizin kurtuluş reçetesinin mürekkeplerini oluşturmaktadır. Bu kadar önemli ve ulvi görevlerde bulunan kadınlarımızın mecliste de yeteri kadar temsil edilmediğinin altını çiziyoruz.” Dedi.

Atlı Genel Başkanları Akşener’in çağrısını da yenileyerek "8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadınlarımızın içlerindeki gücü keşfederek, yarının bugünden çok daha iyi olacağına inanarak, bu güzel günlerin, iyi günlerin gerçekleşmesine az kaldığına, kendi güçleriyle bunu başaracaklarına inançlarını pekiştirmelerini diliyorum. Bu vesile ile tüm kadınlarımızın kadınlar gününü kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim" Dedi.

Kagid Başkanı Neşe Yıldızhan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Opr. Dr. Faruk Atlı’nın gerek siyaset gerekse hekimliğinin topluma örnek olduğunu belirterek başarı diledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol