banner1451
Öne Çıkanlar dizi Akbaba Ailesi aile büyükleri 92 yaşındaki Şerife Nineyi kaybetmenin acısını yaşıyor. KAYINVALİDESİNİ TOPRAĞA VERDİ MECLİSTE ONAYLANDI

Bu haber kez okundu.

TERZİLER ODASI’NDA NÖBET DEĞİŞİMİ

Eski başkan İhsan Kurtar’ın 35 senelik saltanatına son veren, üyelerinin tercih ve teveccühüne mazhar olan Muhlis Akkurt, üyelerine ve meslektaşlarına teşekkür ederek, yeni dönemde üyelere yönelik projelerinin hayata geçeceğini söyledi.

23 Ocak Perşembe günü, Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğinde yapılan genel kurulda, önce divan oluşturuldu, arkasından saygı duruşu ve istiklal marşı ardından, gündem gereği faaliyet ve denetim raporları okundu, ibrası ardından konuşan 35 senelik başkan İhsan Kurtar, başkanlığını sürdürdüğü dönemlerde yaptıklarını anlattı, esnafı bir çatı altında toplayan Terziler ve Konfeksiyoncular sitesinden söz etti.


4 OY FARKLA KAZANILAN SEÇİM

Genç neslin temsilcisi Muhlis Akkurt ise, artık bayrağı gençlerin alması gerektiğini dile getirerek, projeleri ile yola çıktığını söyledi, seçimi kazanırken de üyelere teşekkür etmeyi ihmal etmedi.  

Yapılan oylama sonucunda, Muhlis Akkurt 193 oy alırken, senelerin başkanı İhsan Kurtar 189 oyda kaldı.

Böylece, gerek duruşu, gereke söylemleri ile son senelerde esnafın ilgisini ve dikkatini çeken Muhlis Akkurt, 35 senelik başkanı deviren isim olarak tarihe geçti, Kurtar’ı 4 oy farkla yenerek nöbeti teslim alan başkan oldu.

KİMLİK GAZETESİ olarak Akkurt ve ekibini tebrik ediyoruz.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol