banner1451
Öne Çıkanlar AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ veysi Kaynak GÖKŞEN CENGİZ ONARAN BAŞKAN GÜVEN ŞEHİT POLİS VE ASKERLER İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI…

Bu haber kez okundu.

TEMİZKAN, KÖYLERDE GÖNÜLLERİ FETİH ETTİ
 Onikişubat Belediye Başkan Adayı Yusuf Temizkan, Seçim bölgesine bağlı köylerde adeta gönülleri fetih etti. Seçim çalışmaları kapsamında karış karış gezi ve ziyaret yapan Temizkan, Kumarlı, Çukurhisar, Kaynar ve Fırnız köylerine yaptığı ziyaretlerde vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Köy yollarında büyük konvoylarla karşılanan Temizkan, çocukları da unutmadı ve karşılamaya eşlik eden çocukları hediyelerle mutlu sevindirdi.

Kahramanmaraş artık sahipsiz değil diyen Temizkan, “Kahramanmaraş bu zaman kadar hep merkezi yapıya esir olan, kenar mahalleri ve köyleri unutan bir anlayışa teslim olmuştu. Şimdi herkes daha net gördü ki köylü vatandaşlar kimsesiz değil. Mesleğim itibari ile de yıllardır evlerine sofralarına konuk olduğum değerli vatandaşlarım artık yeter diyor. Sadece oy zamanları hatırlananlar zamanı geldiğinde gereken cevabı vereceklerdir. Bu köylerimize daha önceleri de çok geldim. Her şeyi çok iyi biliyorum. Özellikle belirtmek isterim ki merkeze esir bir belediye başkanı olmayacağım. Sadece kent merkezine hapsolmuş bir belediye başkanı olmayacağım. Köyleri görmezden gelen bir Belediye Başkanı olmayacağım. Kumarlı, Çukurhisar, Kaynar ve Fırnız köylerinde hayata geçireceğimiz Tarım ve Turizm odaklı projeler bu bölgede ki kardeşlerimizi ihya edecek. Hem manevi olarak dışlanmadıkları hissedecekler, hem de görecekleri hizmet sayesinde kısa zamanda kalkınmaya başlayacaklar. Aciliyeti olan su, yol, tamirat ve tadilat çalışmalarını zaten hemen yapacağız. Ama bununla sınırlı kalmayacak. Kısada vadede somut adımlar atıp farklı olduğumuzu herkese göstereceğiz. Buradaki oksijen, buradaki doku ve buradaki verimli topraklar Kahraman kentimize büyük bir zenginlik katacak kalitede. Artık yapı değişti. Köylerimiz Belediyelere ayrıldı. Onikişubat Belediyesine ait bu bölge de insanlarımız bu ilgi ve sevginin karşılığını görecekler. Bölgemizi şehir merkezini ve köylerimizi bütün halinde düşünüyoruz. Kırsalımız mahalle oldu. Onikişubat Belediyesini köyleri ile mahalleleri ile bir bütün halinde varsayacağız ve ona görme hizmet edeceğiz. Kent merkezinde yaptığımız hizmetlerimizi köylerimize de yapacağız”dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol