banner1451
Öne Çıkanlar KAVGADAN BERABERLİK ÇIKTI! AKKURT OKULLADA GIDA GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLİYOR SİZİ MAHCUP ETMEM! DEMOKRASİMİZİN ZENGİNLİĞİ BUDUR

Bu haber kez okundu.

Onikişubat  Belediye Başkanı Aday Adayı Mahmut Nedim Tepebaşı, Ak Parti İlçe Belediye Başkan Adaylarının açıklanmasından sonra teşekkür mesajında şunları söyledi “Daha önceleri birebir kendi adıma yapmadığım siyasi çalışmayı 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri için aday adayı olarak bir adım daha ileride yapmak suretiyle farklı bir çizgide yaşadım. Uygulamanın farklı olmasına rağmen, geçmişte olduğu gibi bu sürecin başında da ”Görev istenmez verilir!” esasına bağlı kalmaya özen gösterdim. Ancak, değerli arkadaşım Yılmaz Akçakale ve Kürşad Kerem Akçakale’nin benden bağımsız bir çalışma yaptıklarından ve elde edilen bulgular doğrultusunda hazırlanan yazının Yorum Gazetesinde yayınlanıp diğer birçok yerel gazete ve haber sitelerinde paylaşılmasından sonra gelişmeden haberdar olmama bağlı olarak ilerleyen zamanda Onikişubat Belediyesi Başkanlığına adaylık için müracaata karar verdim.”

Mahmut NedimTepebaşı: “Söz konusu yazıyı paylaşan yerel basınımızın yakın ilgileri ile bu yayınlara çok iltifatkâr yorumlar yazan, ya da bizzat benimle yüz yüze görüşen veya telefonla bana ulaşıp bu duyumdan mutlu oldukları mesajlarını ileten kardeşlerimin teşvik ve telkinlerini, sorumluluk almak gerektiği yönündeki ikazlarını dikkate alarak bazı dostlarımla ön görüşmeler yaptım.  Bugüne kadar sahiplenme duygusuna girmediğim ancak referansım olması bakımından ifade etme durumunda kaldığım, beş yılı aşkın bir zaman diliminde yürüttüğüm Başkan Yardımcılığı dönemimde gerçekleştirdiğim sosyal belediyecilik alanında zirve yapan projelerimin yanı sıra yedi yıllık sürede yürüttüğüm Belediye Başkan Vekilliği tecrübelerimden güç alarak göreve talip oldum.”dedi.

Tepebaşı: “Adayların açıklandığı son güne kadar geçen süre içinde çok değerli; iş adamlarımız, sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcileri, basın mensuplarımız, muhtarlarımızdan birçokları ve halkımızdan ulaşabildiklerimle kentimizin yönetimi ve sorunlarının çözümü ile ilgili görüş alıverişinde bulunarak projelerim hakkında onlara bilgi vermek suretiyle kentimizle ilgili konuları birlikte değerlendirme imkânı buldum. Bu çalışmaları yapmak ve adaylık için başvuruda bulunmak suretiyle işin bana ait olan kısmındaki sorumluluğu yerine getirmiş oldum. Yine bu süre içerisinde çok önemli bulgular elde ederek düşünce alanımı ve fırsat bulduğumda uygulamak üzere hizmet ufkumu genişletme şansını yakaladım.”dedi.

Nedim Tepebaşı: “Geçen bu süre içerisinde sıcak ilgilerini eksik etmeyen partimiz teşkilatları mensuplarına, bana kendilerini ziyaret imkânı veren ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğumuz çok değerli; iş adamlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcilerine, yerel gazete sahipleri ve çalışanlarına, Ulusal gazete ve haber ajansları  temsilcileri ile çalışanlarına, şahsıma referans niteliğinde yazılar yazan köşe yazarlarımıza, muhtarlarımıza ve hemşehrilerime, arkadaşlarıma, dostlarıma, bu süreçte beni yalnız bırakmayan Yılmaz Akçakale’ye, hemen hiç yanımdan ayrılmayan Kürşad Kerem Akçakale’ye, bürodan süreci yöneten Gürhan Akçakale’ye, M.Serhat Topalca’ya, Yorum Gazetesi çalışanlarına, şahsımla ilgili hemen her haber ve Yorumu Gazetesinde/Sitesinde paylaşan burada tek tek ismini yazamadığım gazete ve site sahipleri ile çalışanlarına söz konusu haberlerden bir kısmını ulusal basına taşıyan PR Ajans Yöneticisi Dilek Akın Hanımefendiye, bize gönül bağı olan bütün dost ve Kahramanmaraş’lı kardeşlerime teşekkür eder, saygılarımı arz ederim.”dedi. (Murat KAVUN)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol