banner1451
Öne Çıkanlar dizi Akbaba Ailesi aile büyükleri 92 yaşındaki Şerife Nineyi kaybetmenin acısını yaşıyor. KAYINVALİDESİNİ TOPRAĞA VERDİ MECLİSTE ONAYLANDI

Bu haber kez okundu.

 “SOSYAL BELEDİYECİLİK YAPACAĞIZ”
 Kahramanmaraş Valiliği arkasındaki dernek binasında , Muharip Gaziler Derneği yönetimini ziyaret eden ve Kore Gazileri ile Kıbrıs Gazilerinin üye olarak bulunduğu dernek üyeleri, ile bir süre sohbet eden ve dertlerini dinleyen Ak Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayı Necati Okay: “ Allah nasip eder görev bize verilirse 30 Mart’tan sonra biz Dulkadiroğlu ilçe belediyesi olarak sosyal belediyecilik yapacağız..

Gazi- Yaşlı, Şehit yakınları, dil ve yetimleri ile bunların evlerinin bakımı onarımı, ihtiyaçlarının karşılanması konusunda belediyemizde özel bir birim oluşturularak büyüklerimizi başımıza taç edeceğiz, Türkiye de sosyal belediyeciliğin öncülüğünü yaparak hizmet nasıl yapılırmış bunu herkese göstereceğiz,” dedi.

Muharip Gaziler Derneği üyeleri ile daha sonra hatıra resmi çektiren Necati Okay ve çalışma arkadaşları dernekten ayrıldılar..Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol