banner1457
Öne Çıkanlar ÇALIŞANLARIMIZI ORTAK ETTİK! B.ŞEHİR BELEDİYE DADAŞLARA TAKILDI FALA BAKACAK! ÖZEL SANKO OKULU TENİSTE İL BİRİNCİSİ OLDU dizi

Bu haber kez okundu.

SGK İL MÜDÜRÜ İSMAİL BALAKAN’A GAZETECİLERİN ZİYARETİ BALAKAN:” BASIN GÖZÜMÜZ KULAĞIMIZ”

Gazeteciler: Bekir Doğan , Neşe Yıldızhan, Niyazi Kara, Mehmet Ali Tatlı, Mehmet Fiskeci, Adem Gemci, Halil Hınaz, İsmail Koyuncu SGK Müdürü İsmail Balakan’ı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğünün Dulkadiroğlu ilçesi, Namık Kemal tünelli kavşağının oraya taşınmasının avantajının park sorunu bulunmadığını, dezavantajının ise biraz merkezden uzak gibi görüldüğünü anlatan İl Müdürü İsmail Balakan: “Kahramanmaraş Büyükşehir, belediye otobüsüne veya halk otobüsüne bindikten sonra ha merkezde inmişin ha burada inmişin, araçları ile gelenler için ise bulunduğumuz yerde park sorunu yok vatandaş aracını park ederek işini görüp gidiyor bu avantajı var,” dedi.

Kahramanmaraş Sosyal Güvenlik Kurumu il müdürlüğü olarak, Çağlayancerit ve Pazarcık ilçelerimize ilçe müdürlüklerini açtık, vatandaşın yanına gitmiş olduk.. diyen Balakan: “ 1 milyon 98 bin 38 kişinin yaşadığı Kahramanmaraş’ta doğan’ın da öleninde kurumumuzla direk ilişiki olup, biz vatandaşa daha rahat ulaşacağı yerde hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz, ilimizde bugün aktip çalışan sayısı 212 bin kişi olup, halkımıza hizmet veriyoruz,”

Basın bizim gözümüz kulağımız diyen il müdürü İsmail Balakan: “Kahramanmaraş basın bizim için önemli, sizlerde bizim gibi kamu görevi yapıyorsunuz, şehrimizde olan biteni sizlerden öğreniyoruz, biz basın her zaman seviyoruz,” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1472

banner1478

banner1471