banner1451
Öne Çıkanlar AKKURT SİZİ MAHCUP ETMEM! DEMOKRASİMİZİN ZENGİNLİĞİ BUDUR OKULLADA GIDA GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLİYOR

Bu haber kez okundu.

ŞEHİT VE GAZİLER ERKOÇ’U ZİYARET ETTİ

Trabzon Bulvarı üzerindeki seçim bürosunda gerçekleşen ziyarette Karaman, Tabancı ve Dernek Üyeleri Erkoç’u tebrik ederek, başarı dileklerini ilettiler. Faaliyetleri hakkında da Erkoç’u bilgilendiren dernek yöneticileri, Erkoç’un Kahramanmaraş’ı 2023 Türkiye’sine taşıyacak, vizyon ve projelere sahip olduğuna inandıklarını belirttiler.

Hükümet tarafından hayata geçirilen Milli Birlik ve Beraberlik Projesi’nin de kendileri açısından mutluluk verici olduğunu ifade eden dernek yöneticileri, “Başta başbakanımız olmak üzere akan kanın durdurulması için sorumluluk alan herkese, tüm AK Parti teşkilatlarına teşekkür ediyoruz. Yaklaşan yerel seçimler öncesinde de başkan adayı Fatih Mehmet Erkoç’a başarılar diliyoruz. Gerek gençliği gerek dinamizmi ve gerekse ufkuyla kendisine güvendiğimiz Erkoç’un bu görevi layıkıyla yerine getireceğine inanıyoruz” dediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erkoç ise “Bu ülkenin birlik ve bütünlüğü için canlarını veren şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi ise minnetle anıyoruz. Bu vatan için can veren, kan veren şehit ve gazilerimizin geride bıraktığı aileleri de bizlerin sorumluluğundadır. Bugüne kadar da başta hükümetimiz olmak üzere yerel yönetimlerimiz de bu emanetlere en iyi şekilde sahip çıkmıştır. İnşallah biz de yeni dönemde onlar için elimizden geleni yapacağız. Bu vesileyle bizleri ziyaret eden, desteklerini esirgemeyen dernek yöneticilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol