banner1457
Öne Çıkanlar ÇALIŞANLARIMIZI ORTAK ETTİK! B.ŞEHİR BELEDİYE DADAŞLARA TAKILDI FALA BAKACAK! ÖZEL SANKO OKULU TENİSTE İL BİRİNCİSİ OLDU KSÜ İŞ BİRLİĞİ AĞINA AFRİKA KITASINIDA KATTI

Bu haber kez okundu.

PİAZZA ÖĞRETMENLERİ UNUTMUYOR
 Yaşamlarını çocukların eğitimlerine adayan öğretmenler, Mustafa Kemal Atatürk’ün kendilerine armağan ettiği '24 Kasım Öğretmenler Günü’nde, Kahramanmaraş Piazza’nın hediye biletleriyle sinema keyfi yaşayacak.

Özel  günleri, haftaları, anlam ve önemine uygun etkinliklerle kutlayan Kahramanmaraş Piazza,  24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında 300 öğretmene sinema bileti hediye edecek.

Hesaplı ve kaliteli alışverişin yanı sıra sağladığı güvenli eğlence ve sosyal ortamıyla bölgenin çekim merkezi olan Piazza Alışveriş Merkezi, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel olarak öğretmenlere çekilişsiz, kurasız sinema bileti armağan edecek.

24 Kasım tarihinde öğretmen kimliği ile Piazza’daki danışma birimine başvuran öğretmenler, hediye biletleri ile Cinemaximum’un konforlu ortamında, vizyonun en iyi filmlerini izleme keyfi yaşayacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1484

banner1478

banner1471