banner1451
Öne Çıkanlar AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ BAŞKAN GÜVEN ŞEHİT POLİS VE ASKERLER İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI… veysi Kaynak GÖKŞEN CENGİZ ONARAN

Bu haber kez okundu.

MHP KILILI SEÇİM BÜROSU COŞKUYLA AÇILDI
 Cumartesi günü adeta mitin havasında Büyükşehir Seçim Bürosunun açılışını gerçekleştiren MHP, Pazar Günü de aynı coşku içerisinde Kılılı Beldesi’nde seçim bürosu açılışını gerçekleştirdi.

Ev sahipliğini Türkoğlu İlçe Belediye Başkan Adayı Cafer Güçlü’nün yaptığı Kılılı Belde Sesçim Bürosu açılışına,İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Dizibüyük, Türkoğlu İlçe Başkanı Orhan Sarı, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci, eski milletvekili Nevzat Taner, il eski başkanı Halit Altınköprü, İl yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Arıkan’ın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Her zaman olduğu Kuran-ı Kerim okunmasıyla başlayan açılışta, halka ilk seslenen Türkoğlu İlçe Başkanı Orhan Sarı, Türkoğlu halkının hizmete susadığı bu seçimde MHP’yi tercih edeceğini söyledi.

İl Başkanı Bastırmacı ise; söz sırasının vatandaşta olduğuna dikkat çekerek, bu seçimde Ak Partiye gereken dersin verileceğine inandığını söyledi ve iktidara yüklenerek; “Bu millet gerçeği gördü, uyandı ve kararını verdi. Sandıkta MHP diyecek” dedi.


DAR GELİRLİ VATANDAŞA KONUT MÜJDESİ

Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Cafer Güçlü, yaptığı konuşmasında, dar gelirli vatandaşlara maliyetine uygun taksitlerle ev sahibi yapma müjdesi vererek başladı.

Yıllardır köy görüntüsünden kurtulamayan Türkoğlu’nun hak ettiği hizmete kendisiyle kavuşacağını ifade eden Güçlü, konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Seçim zaferimizin habercisi olan Kılılı seçim büromuzun açılışının hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Hepimizin de bildiği gibi 30 Mart seçimleri şehrimiz ve ilçemiz için bir dönüm noktası.  Tarihi bir seçim olacak.  İnşallah Türkoğlu halkı da, bu seçimde üç hilali belediyeye taşıyarak tarih yazacak. Buna inancım tam. Türkoğlu halkı kararını vermiş değişime hazır.

Büyükşehir yasasıyla beraber Türkoğlu ilçemiz 4 beldesi ve köyleriyle bir bütün oldu. Belediyenin hizmet alanı genişledi.

Hala köy görünümünden kurtulamayan ilçemize, yolu, suyu, altyapısı olmayan köylerimizde eklenince, becerikli bir hizmet adamının işin başına geçmesi şart oldu.


İşte o hizmet adamı karşınızda. Sizler için biz varız dedik, yola çıktık. Hizmet bizim işimiz.

Seçim çalışmalarımız boyunca vatandaşımızın hizmete aç ve ilgiye hasret olduğunu görüyoruz. 

Ben buradan söz veriyorum. Türkoğlu halkı hizmete doyacak.

Projelerimizin bir kısmını sizlerle paylaştık. Hepsi ilçemizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış, gerçekçi projeler.

Benim fakirimin çılgın projelere değil, en iyi şartlarda yaşamaya ihtiyacı var. Başını sokacağı bir eve ihtiyacı var.  Benimde onlara bir sözüm var. Onları ev sahibi yapacağım.  Maliyet fiyatına hem de çok küçük taksitlerle.

Sadece hizmetlerimiz bunla sınırlı değil elbet, teknik belediyeciliğin dışında, sosyal sorumluluk bilinciyle hazırladığımız, vatandaşımızın doğumundan ölümüne neye ihtiyacı varsa en iyi hizmeti sunacağız. 


Sözün özü, Sorunları da biliyoruz, çözümünü de. Öyleyse hizmet için MHP’de buluşma zamanı.

Gelin hep beraber ilçemizi layık olduğu yere getirelim. Ben hizmet sözü veriyorum” dedi.

Vatandaşlardan tam destek sözü alan Güçlü’nün ardından Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ProF. Dr. Tahir Akgemci yaptığı konuşmasında, Büyükşehir yasasıyla beldelerin iptal olmasına değinerek: “ Belediyeliğiniz iptal edildi diye üzülmeyin. Bu durumu biz avantaja çevireceğiz ve sizlere hizmetin en iyisini sunacağız” dedi.

Ülkenin gelişmesinin yerel seçimlerde verilecek doğru karara bağlı olduğunun altını çizen Akgemci; “Bu güne kadar yetkiyi bir partiye verdiniz. Helal olsun. Bundan sonrası için hak ettiğiniz hizmeti alabilmek için tercihinizin MHP’den yana olduğuna inanıyorum. Burada bu kadar kalabalığın olması da bunu gösteriyor.


Belediye başkan adayınız Cafer Güçlü, dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapacak. O verdiği sözü yapar. Sizlerde biliyorsunuz.

Ve sizler için profesyonelce hazırladığı projeleriyle bu işte ne kadar deneyim ve tecrübe sahibi olduğu ortada. Siz destek verin O da hizmet getirsin” dedi.

Büyükşehir ve ilçelerin koordineli bir şekilde çalışması gerektiğini de hatırlatan Akgemci; “Bu yapılanma yeni bir yapılanma. Belediye başkanlığı makamını hizmet adamlarını getirmeniz gerek. Artık belediye iktidar partisinden olursa iyi hizmet alırız diye bir şey yok. Büyükşehrin bütçesi sizlerin ödediği vergilerden oluşuyor. Buna kimse müdahale edemez” diye konuştu.

Kılılı Beldesi Esnaflarını da gezen Akgemci ve Güçlü, esnafın sorunlarını beklentilerini dinlediler ve projelerini anlattılar. 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol