banner1451
Öne Çıkanlar AKKURT SİZİ MAHCUP ETMEM! OKULLADA GIDA GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLİYOR DEMOKRASİMİZİN ZENGİNLİĞİ BUDUR

Bu haber kez okundu.

“MHP GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR”
 MHP Mersin Milletvekili Mehmet Şandır’ın konuk olduğu Büyükşehir Seçim Bürosu açılışında; İl, İlçe, Kadın Kolları Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Belediye Başkan Adayları, Ülkü Ocakları ve partililer, Parti binası önünde toplanarak Mehteran takımı eşliğinde Müftülük Meydanı’ndaki seçim bürosuna yürüdüler.

Açılışa gelen binlerce kişiye nohutlu pilav dağıtımının ardından Kuran-ı Kerim okundu. Akabinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, Milletvekilleri Mehmet Şandır, Mesut Dedeoğlu, İl, ilçe Başkanları, Kadın Kolları Başkanı, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci eşi Emine Güler Akgemci ile birlikte ilçe belediye Başkan Adayları halkı selamladı.

BASTIMACI; MİLLETİ AÇLIĞA MAHKUM ETTİLER

İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, yaptığı konuşmasında iktidarı eleştirerek; “Yoklukla, yolsuzlukla, yasaklarla mücadele edeceklerdi. Milleti açlığa mahkûm ettiler. Kendileri de ayakkabı kutularına kadar paraları doldurmuşlar. Bu millet bu iktidara gereken dersi sandıkta verecektir” dedi.

Yerel seçimlerin önemine değinen Bastırmacı; “20 yıldır aynı zihniyetle yönetilen bu memleketimize ne hizmet geldi?  Kahramanmaraşlı verdi hizmetin karşılığını alabildi mi? Hayır.

İşte Milliyetçi Hareketin adayları. Hepsi bir birinden değerli insanlar. Hepsi hizmet aşkıyla yanıyor. Siz destek vereceksiniz, onlar hizmet getirecek” diye konuştu.


ŞANDIR; SİYASETİ HİZMET İÇİN YAPIYORUZ

MHP Mersin Milletvekili Mehmet Şandır ise; yerel seçimlerin çok önemli bir sınav olduğunu ve milletin geleceğine büyük etkisi olacağını belirtti.

Şandır, Kahramanmaraş'ta Büyükşehir belediyesinin kazanılmasının partilerine iktidar yolunu açacağının altını çizerek; " Milletin birliği MHP olarak bizlerin en önemli önceliğidir. Bu seçimler bir kader seçimi 11 yıldan bu yana bir siyasi iktidar yönetiyor ancak yetersiz kalmaktadır. Tek başına iktidar olan AK Parti, istediği kanunu çıkartıyor istediği kararı alıyor ve istediği adımı atıyor tüm bu imkanlar ellerindedir. Hiç bir mazeretleri yok.  Bizler MHP olarak size daha çok hizmet edebilmek için siyaset yapıyoruz bize güvenin" dedi.

Gördüğü coşkulu kalabalık karşısında heyecanlandığını ifade eden Şandır; “Bir seçim bürosu açılışında bu kadar coşkulu bir kalabalık varsa, demek ki; Kahramanmaraşlı kararını vermiş. MHP burada 12 – 0 yapacak” dedi.

DEDEOĞLU: MHP SANDIKTAN  12-0 GALİP ÇIKACAK

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu ise AK Parti'nin 11 yıllık iktidarı boyunca Kahramanmaraş'a hiç bir katkısının olmadığını savunarak, kentin eğitimden sağlığa, üretimden ulaşıma, tarımdan hayvancılığa her alanda son sıralarda olduğunu ifade ederek, yerel seçimlerde en iyi sonucun alınacağı söyledi ve “Yine söylüyorum, bu yerel seçimlerde MHP sandıktan 12-0 galip çıkacak” dedi.AKGEMCİ; HEP BİRLİKTE DESTAN YAZACAĞIZ

Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Akgemci ise; en büyük desteği kadın seçmenlerden beklediklerini, iktidara geldiklerinde hanımların tüm sorunlarının öncelikleri olduğunu belirterek, "Bir evde hanım rahatsa o ev rahat demektir. Ev rahatsa şehir rahat demektir ve şehir rahatsa ülke rahat demektir. Onun için bize güvenin ve bu zaferi kazanmamız için desteklerinizi esirgemeyin" dedi.

Belediyecilikte destan yazacaklarını söyleyen Akgemci; “Bu kalabalık, bu coşku bana güç verdi. Bana olan güveniniz boşa çıkmayacak. Yüz ağartan yüz projemizle, hizmet nasıl yapılırmış görecekler. Sizlere söz veriyorum, bu şehirde hep birlikte destan yazacağız” diye konuştu.

Akgemci; Büyükşehrin avantajlarından en iyi şekilde faydalanarak, eğitimde, sağlıkta, modernleşmede, turizmde, sanayi de vs. her alanda memleketimiz örnek gösterilen bir şehir olacak.

Her fırsatta söylüyorum; Bizim sevdamız aynı.

Büyükşehir kendi bütçesiyle geliyor. Bu bütçe iyi yönetilirse hizmet olarak döner. 3 aşamalı eylem planımız hazır. 5 yılda marka şehir olacağız” dedi. 


ÖĞRENCİLERİ DE ORADAYDI

Konuşması sık sık sloganlarla kesilen Akgemci’yi öğrencileri de yalnız bırakmadı.

Öğrenciler; “Nelerden vazgeçtin, nelerden vazgeçmeyiz ki” “Tahir Baba, öğrencilerin arkanda”  “Kahramanmaraş sevdası hocamızı bizden aldı” “Vefa borcumuzu ödemeye geldik”  yazdıkları pankartlarla sevgilerini ve desteklerini gösterdiler.

Ülkü Ocaklarının gençleri de “Vallahi de billahi de biz bu seçimi alırız” sözleriyle başlayan seçim şarkısını söyleyerek kalabalığı coşturdular.

Konuşmalarından hep beraber kurdele kesilerek seçim bürosunun açılışı dualar eşliğinde yapıldı. 
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol