banner1451
Öne Çıkanlar KAVGADAN BERABERLİK ÇIKTI! AKKURT OKULLADA GIDA GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLİYOR SİZİ MAHCUP ETMEM! DEMOKRASİMİZİN ZENGİNLİĞİ BUDUR

Bu haber kez okundu.

MHP AFŞİN’DE HAREKETE GEÇTİ
 Çifte kurbanlarınkesildiği, dualar eşliğinde yapılan seçim bürosu açılışında, MHP Afşin ilçe başkanı Mehmet Taşkale partililere seslendi.

Taşkale, bu seçimde MHP’nin sandıktan ezici çoğunlukla zaferle çıkacağını ve ilçenin hizmete kavuşacağını söyledi.

YILDIZ; BOŞ VAATLERLE DEĞİL HİZMET İÇİN GELİYORUZ

Belediye Başkan Adayı Adem Yıldız ise; “Sizlerin bu desteği MHP'nin teşkilatlı çalışması bu birlik beraberlik olduğu sürece Allah'ın izniyle zafer sizlerin olacaktır” dedi.

Bugüne kadar Afşin’in hizmet alamadığınınaltını çizen Yıldız: “Hizmet fakiri ilçemizin hali ortada. Verilen vaatlerin hepsi boş çıktı. Boş laflarla bizleri oyaladılar. Ama artık Afşinli bu boş vaatlere kanmayacak.

Bugün burada Türkiye’nin en büyük yatırımları var. Santrallerin tozunu, külünü benim halkım yutuyor ama benim halkım burada çalıştırılmıyor. Bu Allah’tan reva mı? Biz belediyeyi aldığımızda bu anlayışı yıkacağız.” dedi.

Daha yaşanabilir bir ilçe için en üst düzeyde hizmetler sunacağını söyleyen Yıldız, Afşinlilere her alan gelişmiş modern bir ilçe inşaa edeceğinin sözünü verdi.


AKGEMCİ; BÜYÜKŞEHİR BÜTÇESİ İLE BİRLİKTE GELİYOR

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci, “bu muhteşem kalabalık, bu konvoy sizlerin nasıl birlikte olduğunu ve Afşin’de belediyeyi aldığımızın göstergesidir. Adem Yıldız’a şimdiden hayırlı olsun diyorum.

Sayın Yıldız, sizlere sorunlardan yerine getirilmeyen sözlerden bahsetti. Bizim halkımız hizmetin en en iyisini hak ediyor. Bizlerde bunun için yola çıktık.

Bakın artık Büyükşehir kendi bütçesi ile geliyor. Kahramanmaraşlının ödediği gelir vergilerinin % 6’sı büyükşehrin bütçesi. Bu değişmez. Yerel yönetimler iktidar partisinden olursa daha iyi hizmet alırız düşüncesi yanlış. Hizmeti hizmet adamları yapar. İşte karşınızda hizmet adamları, desteğinizi esirgemeyin.

Afşin ilçemiz konumu itibariyle, Din turizminin merkezi olmalıydı. Santrallerle ekonomik zorlukları aşmış, en modern ilçemiz olmalıydı. İşsizlik sorununu hiç olmamalıydı.

Allah’ın izniyle Adem Başkanımızla omuz omuza verip ilçemizi hak ettiği yere getireceğiz” dedi.

İl Başkanı Mustafa Bastırmacı ise “hükümetin 11 yıldır yapmış olduğu boş icraatlarından söz etti.

Milletvekili Mesut Dedeoğlu; “11 yıldır iktidardan Kahramanmaraş ve kuzey ilçelere neler yaptılar diyerek Termik Santralinde göçük altında kalan kardeşlerimize anıt mezar bile yapmadılar. Tünellerinin adının birinin Eshab-ı Kehf olması için önerge verdim. Hükümet milletvekillerini eleştiren Dedeoğlu, neler yaptılar inşallah bunların hesabını sandıkta vereceğiz diyerek termik santrallerin bacalarını yeni filtre takılması gerektiğini vurguladı.


TBMM'de sürekli önerge verdiğini vermeye de devam edeceğim diyerek rahmetli Ergün Ertekin’den sonra yeniden üç hilali surlara çekerek Adem kardeşimle hizmetin nasıl yapıldığını göstereceğiz” dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Oktay Öztürk; “30 Martta yapılacak olan bir yerel seçim var. Afşin'i yıldız yapacak görev aşkıyla yanan bir kardeşiniz var. Bu gördüğünüz birliktelik bunu gösteriyor.

11 yıldır iktidarda bulunan AKP hükümeti topraklarımızı yabancılara peşkeş çekme, yandaş koruma, gemi alma, yolsuzluk yapma çaldıklarını aceleyle kaçırırken ayakkabı kutusuna dolar saklamaktan başka ne yapmıştır. Adaleti ortadan kaldırdık. Adalet dediler. İnsanları kendi evlatlarından ayrı tutacaktın yaptığın ortada. İmralı canisi yakalandığında süt dökmüş kedi gibi iken şimdi sana kafa tutuyor. Hükümeti tehdit ediyor. Bir partinin gölgesine sığınarak kendini neredeyse kral ilan ediyor. Yani zavallıyken zalim hükümdar konumuna giriyor. Sayın Başbakan biz bu toprakları alın terimiz ve şehitlerin kanıyla aldık. Kimseye peşkeş çektirmeyiz. Gerekirse yeniden ya Allah der yeniden gerekirse ya istiklal ya ölüm deriz.Rahmetli Başbuğumuz sizin bu günkü durumunu anlatmıştı. Alparslan Türkeş öyle bir gençlik bıraktı ki işte onlar sizlersiniz. Allah'ın izniyle sizler oldukça bu vatan bölünmeyecektir.

Sevgili gençler önümüzdeki yapılacak olan yerel yönetim seçimleri çok önemlidir. Unutmayın yerel yönetimlerin iktidarı getireceğini bunun için her kardeşimize çok görev düşüyor. AdemYıldız’ı size emanet ediyorum” dedi.

Aynı gün Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk ile birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi.

Esnafın sorunlarını, beklentilerini dinleyen Akgemci ve Yıldız; “Sizler bize yetkiyi verin, bu sorunların hızla aşılması için en üst düzeyde hizmet sunacağız” dediler.  


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol