banner1451
Öne Çıkanlar YENİ YAŞINI KUTLAYAN ZABITA İLK ZİYARETİNİ BAŞKANVEKİLİ KAHVECİYE YAPTI dizi GÖKSUN SOSYAL TESİSLERİNİN TEMELİ ATILDI KÖYLERİN SADECE TABELASINI DEĞİL BENDEKİ YERİ AYRIDIR.”

Bu haber kez okundu.

KURTULUŞ HAFTASI YARIŞMALARINDA ÖDÜLLER VERİLDİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 12 Şubat Kurtuluş Haftası kapsamında şehir genelinde öğrenciler arasında düzenlenen yarışmaların ödül törenine katıldı. Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde, Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen programda Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün yanı sıra AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman ile öğrenciler ve yakınları katıldı.

RESİM, ŞİİR VE MEKTUP YARIŞMALARI

Programda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Milli Mücadelemizin 102. yıl dönümünde, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz işbirliğinde ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimiz arasında resim, şiir ve mektup yarışması düzenledik. Bu yarışmaya katılan tüm öğrencilerimiz bizler için bir inci. Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi bir kez daha tebrik ediyorum. Ancak yarışma kuralları gereği bir sıralama yaptık ve dereceye giren öğrencilerimize ödüller takdim edeceğiz. Dereceye giren öğrencilerimizi, ailelerini ve öğretmenlerini de tebrik ediyorum. Bu kapsamda yarışmalarımıza destek veren İl Milli Eğitim Müdürümüz nezdinde tüm yönetici ve öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

HEDİYELER TAKDİM EDİLDİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün konuşmasının ardından ödül törenine geçildi. Başkan Hayrettin Güngör’ün yanı sıra AK Parti Milletvekili Habibe Öçal ve İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman dereceye giren öğrencilere ödüllerini takdim etti. Yarışmalar kapsamında birinci olan öğrencilere bisiklet, ikinci olan öğrencilere tablet, üçüncü olan öğrencilere akıllı saat, dördüncü ve beşinci olan öğrencilere ise akıllı bileklik hediye edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol