banner1451
Öne Çıkanlar dizi Akbaba Ailesi aile büyükleri 92 yaşındaki Şerife Nineyi kaybetmenin acısını yaşıyor. KAYINVALİDESİNİ TOPRAĞA VERDİ MECLİSTE ONAYLANDI

Bu haber kez okundu.

 K.MARAŞ PİAZZA SANTRANÇ TURNUVASI
 Ziyaretçilerine alışverişten daha fazlasını sunan, düzenlediği aktivitelerle çekim merkezi haline gelen K.Maraş Piazza'nın Satranç Federasyonu İl Temsilciliği ve Üstad Satranç Kulübü işbirliğinde düzenlediği  ‘12 Şubat Kurtuluş Kupası Satranç Turnuvası’nda  Şah-Mat sesleri Piazza'nın yemek katında  yükselirken, objektiflere de renkli görüntüler yansıdı.

4 kategoride gerçekleştirilen turnuvanın Afacanlar kategorisine 6-7-8 yaş grubu, Minikler kategorisinde 9-10  yaş, Küçüklerde 11-12 ve 13 yaş, Yıldızlar kategorisinde ise 14 yaş ve üzeri olan yarışmacılar kıyasıya yarıştı.İki gün süreli turnuvada yoğun bir rekabet yaşandı.

Her kategoride ilk 3 dereceyi alan sporculara kupa ve madalyanın yanı sıra K.Maraş Piazza AVM’de bulunan Kabuller A.Ş tarafından Arçelik marka tablet PC, cep telefonu, mp4 verildi. Ayrıca, ilk 10’da yer alan yarışmacılar Piazza AVM yönetici tarafından çeşitli hediyeler verilecek.

Turnuvanın ödül töreni ise 12 Şubat'ta düzenlenecek Kurtuluş Günü etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol