banner1457
Öne Çıkanlar ELBİSTAN ORTAOKULU DOLU DİZGİN ANIZ YANGINLARI HAYATI TEHDİT EDİYOR CHP AK PARTİ YAKIŞANI YAPIYOR ILICA YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR

Bu haber kez okundu.

KENT GÖKSUN’DAN BAŞKAN AYDIN’A PLAKET

Belediye Başkanımız Hüseyin Coşkun Aydın, gecede yaptığı konuşmada, basın sektörünün zaman içinde hem teknolojik, hem insan kaynağı, hem de etik değerler bakımından sürekli bir değişim ve gelişim gösterdiğini söyledi.

 

Kent Göksun haber sitesinin de bu değişime bağlı olarak Göksun’da yayın hayatına başladığına vurgu yapan Başkan Aydın, şunları kaydetti:

 

“Farklı görüşlerin seslendirilmesine imkân tanıyan, toplumsal bilinci ve kamu yararını gözeten basın sektöründe faaliyet gösteren kardeşlerimizin bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu gelişimi devam ettirerek ilçemize ve insanlığa hizmet edeceğine bütün kalbimle inanıyorum. Basının olduğu her yerde olduğu gibi ilçemizde de zaman ve mekân mefhumu gözetmeden fedakârca çalışan, gelişmeleri halkımızla paylaşma yolunda ciddi emek harcayan, biz yöneticilerle vatandaşlar arasında köprü görevi gören Kent Göksun ekibinin şehrimizin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminde aktif olarak görev alan aktörler olduğunu düşünüyorum.”

 


Kent Göksun’un bu güne kadar olduğu gibi ilkeli, doğru ve tarafsız habercilik anlayışı ile uzun yıllar ilçemize hizmet etmesini temenni eden Başkan Aydın, “Bu kardeşlerimizin hem kuruluş yıllarını hem de Gazeteciler Bayramını kutlar, meslek hayatlarındaki başarılarının devamını dilerim, şeklinde” konuştu.

 

Kent Göksun Genel Koordinatörü Dündar Kundakçı’da gecede yaptığı konuşmada, “Biz Kent Göksun ailesi olarak yola çıkarken kendimize bir görev edindik. Bu görev kamuoyunu bilgilendirmek, Göksun’umuzu tanıtmak, memleket hasreti çeken hemşerilerimize memleket havası koklatabilmek ve en önemlisi de doğru, güvenilir ve temiz habercilik yapmaktı. Bu bir yıl boyunca gece gündüz çalışıp hiç yorulmadan bu görevi yerine getirmemizdeki en büyük motivasyon kaynağımız ise Göksun’umuza duyduğumuz aşk olmuştur. Bizi bu günlere getiren ve hep daha iyiyi hak eden kıymetli hemşerilerimize, her zaman en iyiyi zorlayan, gece-gündüz çalışıp emek harcayan ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyor, davetimize icabet ettiğiniz için siz değerli büyüklerime saygılar sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

Gecede, İlçe Kaymakamı Cengiz Ayhan, Belediye Başkanımız Hüseyin Coşkun Aydın ve Kent Göksun’a katkı sağlayanlara birinci yıl anısına plaket verildi.

 

Gecede ayrıca, 21 Ekim Gazeteciler Bayramı münasebetiyle İlçe Kaymakamı Cengiz Ayhan tarafından Basın Danışmanımız ve Anadolu Ajansı Göksun Muhabiri Nurettin Dal, Yayla Göksun Gazetesi ve Kent Göksun Yazı İşleri Müdürü Nuh Zafer Ural ve Aksu TV Göksun Muhabiri Ali Fatih Aydın’a birer tablo hediye edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1472

banner1478

banner1471