banner1451
Öne Çıkanlar AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ veysi Kaynak GÖKŞEN CENGİZ ONARAN BAŞKAN GÜVEN ŞEHİT POLİS VE ASKERLER İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI…

Bu haber kez okundu.

KASİAD'A ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
 Ziyarette Başkanımız Ali Arpasatan, Başkan Vekili Sıddık Ciğer, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Furkan Bayazıt, Erol Büyükdereli, Cihat Sezal, Burak Arıkan ve Genel Sekreterimiz Ahmet Görgülü hazır bulundular.

17 Aralık’tan itibaren ülkemizde adeta türbülansa neden olan siyasi ve ekonomik ortamla ilgili görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette, 2014 yılında dünyada değişen para hareketlerinden dolayı Türkiye gibi gelişmekte olan ülkeleri zorlu bir süreç beklerken; tam bu sırada ülkemizde dış mihrakların etkisi ile oluşan siyasi istikrarsızlığın ekonomimize oldukça ciddi zarar verdiğine ve bu oyunu aklıselim ile bozarak, yaşanan sürece bir an önce son verilmesinin önemine değinildi.

ORTAK KANAAT OLARAK

Öte yandan, her zaman olduğu gibi bir gün suların durulacağı, fırtınanın dineceği ve kavganın biteceği gerçeğini unutmadan, kalplerin kırılmamasına özen gösterilmesinin gerekliliği özellikle vurgulandı.

Şehrimizin her zaman meselelere sağduyu ile baktığı; gelinen noktada da diğer Anadolu kentlerine örnek olacağı ortak kanaat olarak dile getirildi.

Başkanımız bu anlamlı ziyaretten ötürü tüm konuklara ayrı ayrı teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol