banner1451
Öne Çıkanlar AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ veysi Kaynak GÖKŞEN BAŞKAN GÜVEN ŞEHİT POLİS VE ASKERLER İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI… CENGİZ ONARAN

Bu haber kez okundu.

KASİAD AKADEMİ EĞİTİM ÇALIŞMASI TAMAMLANDI
 Bilgisayar Mühendisi Ufuk EVREN'in sunumunu yaptığı seminere, KASİAD'a üye işyerlerinden 20 katılımcı bir hafta süre ile devam etti.

Seminer sonrası katılımcılara Kahramanmaraş Sanayici ve İşadamları Derneği(KASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali ARPASATAN, DOĞOKA Kahramanmaraş İl Koordinatörü Ertuğrul KAZANCI ile ASKON Danışmanlık Genel Müdürü Sefa ÖNGEL ve KASİAD Genel Sekreteri Ahmet GÖRGÜLÜ tarafından sertifikaları verildi.

Düzenlenen eğitim çalışması ile ilgili olarak kısa bir konuşma yapan Kahramanmaraşa Sanayici ve İşadamları Derneği (KASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali ARPASATAN, "KASİAD AKADEMİ bu tür eğitim çalışmalarına ara vermeden devam edecektir, bizim öncelikli hedefimiz insana yatırımdır. Bununda formülü eğitimden geçmektedir. Mesleki bilgi ile donatılmış insanların işyerlerindeki başarılarının artarak devam edeceği inancımız gereği çalışanları her konuda bilgilendirmeyi aralıksız sürdürmek en büyük amacımızdır."dedi.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol