banner1451
Öne Çıkanlar AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ veysi Kaynak GÖKŞEN BAŞKAN GÜVEN ŞEHİT POLİS VE ASKERLER İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI… CENGİZ ONARAN

Bu haber kez okundu.

KAHRAMANMARAŞ’IN KURTULUŞ GÜNÜNE 5M MİGROS’TAN SÜRPRİZ KAMPANYA
 Perakende sektörünün öncü kuruluşu Migros Grubu, geçtiğimiz yıl Nisan ayında Kahramanmaraşlıları yepyeni bir alışveriş formatı ile tanıştırmıştı. 5500 m2’lik alanı ile Kahramanmaraş ilinin ilk hipermarketi olma özelliğini taşıyan 5M Migros mağazası, Kahramanmaraşlı tüketicilere farklı alışveriş deneyimleri yaşatmanın yanı sıra birbirinden özel kampanya ve fırsatlar ile de kazandırmaya devam ediyor.

Kahramanmaraş’ın kurtuluş günü olan 12 Şubat tarihinde, Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlarıyla tek seferde 30 TL ve üzeri alışveriş yapan Kahramanmaraşlılar, 5M Migros’tan anında %12 indirim kazanacaklar. Kampanya kapsamında Kahramanmaraş 5M Migros mağazasından belirlenen miktarda alışveriş yapanlar, 100 TL’ye kadar indirim kazanma fırsatı yakalayacaklar.

Alışverişte eğlence ve rahatlığı, hiper ucuzlukla buluşturarak Kahramanmaraşlılara sunan 5M Migros, Kahramanmaraşlı tüketicileri yepyeni bir alışveriş deneyimi ile buluşturdu. 5M Migros’ta klasik reyon dizilimi bulunmuyor. Aile bireylerinin her birinin mağaza içinde geçireceği vakti daha eğlenceli ve keyifli hale getiren ‘Yaşam Alanları’ ilk defa 5M Migros ile Kahramanmaraşlı tüketicilerle buluştu. Yaşam alanlarında herhangi bir ihtiyaç grubuyla ilgili tüm ürünler, belirli bir konsept içinde bir arada sergileniyor. Tüketiciler; Mutfak, Çocuk, Elektronik, Züccaciye, Banyo gibi yaşam alanlarında çok geniş bir yelpazedeki 30 binden fazla çeşit ürüne en uygun fiyatlarla sahip oluyorlar. Kahramanmaraş Piazza AVM’deki 5M Migros mağazası Kahramanmaraşlıların hem alışveriş yapıp hem de keyifli vakit geçireceği cafe, restaurant gibi sosyal alanları da içeriyor.Kahramanmaraşlı kadınlar ’Mutfak’ yaşam alanında aradıkları her şeyi bulabilecek

Kahramanmaraşlıların 5M Migros ile tanıştıkları ‘Mutfak Yaşam Alanı’nda mutfak masasından pratik, dekoratif, fonksiyonel, çeyizlik züccaciyeye kadar tüketicinin mutfakla ilgili aradığı her şey tüketicinin beğenisine sunuluyor.  5M Migros’ta hayata geçirilen ‘Yaşam alanı konsepti’ ile değişik kategorilerdeki ihtiyaçları karşılayan ürünler birbirini tamamlayacak şekilde geniş bir yelpazede tüketiciye bir arada sunuluyor.

’Çocuk’ yaşam alanı ile anne babalara müjde

Çocuk yaşam alanında bebeklikten çocukluğa kadar bakım, tekstil, araba koltuğu, puset gibi geniş ürün yelpazesi sunan Kahramanmaraş 5M Migros’ta sadece çocukların değil, ailelerin de büyük ilgiyle takip ettikleri en çok tercih edilen oyunlar, doğum günü kutlamaları için parti-dekorasyon ürünleri de bulunuyor. Ayrıca bez, mama, kozmetik, ayakkabı, oyuncak, giysi gibi çocukların en önemli ihtiyaçları da bu yaşam alanında anne babaların tercih ve beğenisine sunuluyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol