banner1451
Öne Çıkanlar YENİ YAŞINI KUTLAYAN ZABITA İLK ZİYARETİNİ BAŞKANVEKİLİ KAHVECİYE YAPTI dizi GÖKSUN SOSYAL TESİSLERİNİN TEMELİ ATILDI KÖYLERİN SADECE TABELASINI DEĞİL BENDEKİ YERİ AYRIDIR.”

Bu haber kez okundu.

KADINLAR HAYALİNDE Kİ TAKIYI K.MARAŞ PİAZZA'DA TASARLAYACAK
 Hesaplı alışverişin yanı sıra hazırladığı sürpriz etkinliklerle her yaş gurubundaki ziyaretçilerine keyifli saatler yaşatan Kahramanmaraş Piazza, bu kez takı tasarım kursuyla 7’den 70’e bütün kadınların düşlerindeki takılara sahip olmalarına yardımcı olacak.  

4-11-18-25 Şubat günlerinde AVM’nin 1. kat etkinlik alanında düzenlenecek ücretsiz takı tasarım kursu atölyesi için gerekli tüm malzemeleri Piazza yönetimi temin ediyor. Tüm malzemelerin hazır bulunduğu atölyede kendi takılarını tasarlayacak olan ziyaretçilere eğitmenler de eşlik edecek.

Bu etkinlikle ziyaretçiler  yeteneklerini paylaşmanın yanı sıra el becerilerini de geliştirme imkanı bulacak. Öte yandan, K.Maraş Piazza ziyaretçileri, hoşça vakit geçirmelerinin yanı sıra buradan edindikleri becerileri özel yaşamlarında da geliştirip meslek olarak değerlendirme imkanı bulabilecekler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol