banner1451
Öne Çıkanlar AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ veysi Kaynak BAŞKAN GÜVEN ŞEHİT POLİS VE ASKERLER İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI… GÖKŞEN CENGİZ ONARAN

Bu haber kez okundu.

İZCİLERDEN BAŞKAN POYRAZ’A PLAKET

26 Ocak -2 Şubat 2014 tarihleri arasında Suçatı İzcilik Kampı’nda kampa giren Türkiye İzcilik Federasyonu Alfa Gençlik Grubu, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ı makamında ziyaret ederek kampa ilişkin bilgiler verdiler.

Türkiye İzcilik Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Köşker ve İl Temsilcisi Erol Yurdalan eşliğinde Alfa Gençlik Grubu üyeleri Başkan Poyraz’a kamp dönemine ilişkin bilgiler aktardılar.

7 günlük kamp döneminde Ilıca’ya da gideceklerini ifade eden Türkiye İzcilik Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Köşker; “Kahramanmaraş’ta Alfa Gençlik Grubumuzla 7 günlük bir kampımız var. Bu kamp dönemi içerisinde Kahramanmaraş’ı da gezme fırsatı buluyoruz. Zeytin Ilıcası’nın haricinde Süleymanlı yolu üzerinde bulunan Şehitlik’i de ziyaret edeceğiz. Belediye Başkanımız Mustafa Poyraz’ın Suçatı Kış Kampımız anısına bir plaket vermek istedik. Bizi kabul ettiği için de ayrıca kendisine minnettarız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Poyraz, misafirlerine teşekkür etti.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol