banner1451
Öne Çıkanlar AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ veysi Kaynak GÖKŞEN BAŞKAN GÜVEN ŞEHİT POLİS VE ASKERLER İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI… CENGİZ ONARAN

Bu haber kez okundu.

HİZMET YOLUNUN İLK “DURAĞI”

Erkoç’un, seçim takvimi boyunca çalışmalarını yürüteceği seçim bürosu ilk günden vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Gerek merkez ilçe başkanlığı gerekse de il başkanlığı dönemlerinde kapılarını her zaman vatandaşa açık tutan ve halkın problemlerini yakından takip eden Erkoç, bu uygulamasını seçim bürosunda da sürdürüyor.

Henüz resmi açılışı gerçekleşmeyen seçim bürosu, her gün yüzlerce vatandaşı konuk ederken, kendilerini samimi bir ortam içerisinde bulan vatandaşlar da burayı “hizmet yolunun ilk durağı” olarak nitelendiriyor.

Zamanının büyük kısmını esnaf ve ev ziyaretleri, sivil toplum kuruluşları ile istişare toplantılarıyla değerlendiren Erkoç, daha sonra da seçim bürosuna geçerek vatandaşların beklentilerini dinliyor.

Gösterilen ilginin kendilerini mutlu ettiğini dile getiren Erkoç, “Biz bu güne kadar hiçbir zaman halktan kopuk siyaset yapmadık. Halka rağmen hiçbir icraatın içinde olmadık. Her zaman gönlümüzde, kapımızda vatandaşımıza açık oldu. Bugünde ne kadar doğru yolda olduğumuzu görüyoruz. Adaylığımızın açıklandığı günden bu yana insanlarımız her fırsatta bizi bağrına basıyor. Bu ilgi ve muhabbet seçim büromuzda da devam ediyor. Her gün yüzlerce insan buraya gelerek bizleri ziyaret ediyor, dualarını iletiyor, problemlerini anlatıyor. Bizler bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da vatandaşlarımızla bir olarak, el ele, gönül gönüle verip Kahramanmaraş’ımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Erkoç’un, Bahçelievler Camii yanında bulunan seçim bürosunun resmi açılışı ilerleyen günlerde gerçekleştirilecek.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol