banner1457
Öne Çıkanlar DEVLET BAHÇELİ TEMELİMİZ SAĞLAM! Ağaç Dulkadiroğlu Belediye Meclisi

Bu haber kez okundu.

HAYAT YENİDEN VAKFINDAN GALA VE KIRMIZI BİSİKLET PROJESİ

Etkinlik, ünlü sanatçı Hülya Koçyiğit ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu’nun söyleşisinin ardından Yücel Arzen konseri ile sona erdi.

Vali Mükerrem Ünlüer ve eşi Dr. Selma Ünlüer Hanımefendi de açılış galası ve lansman programına katıldı.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Buluntu, Başkan Yardımcısı Hikmet Gümüşer ve Yönetim Kurulu Üyesi Barbaros Sezal, Hayat Yeniden Vakfı Açılış Galası ve Kırmızı Bisiklet Projesi Lansmanına katıldı.

Programda, vakfın manifestosu, master projeleri ve Kırmızı Bisiklet Yetimler Projesi hakkında detaylı bilgiler sunuldu. Değerli sanatçı Hülya Koçyiğit, Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu ve İstanbul Milletvekili Yücel Arzen de etkinlikte yer aldı.

Hayat Yeniden Vakfı, dezavantajlı çocuklara destek olmayı amaçlayan projeleri ile toplumda önemli bir farkındalık yaratmayı hedefliyor.

Vakıf Başkanı Zeynep Yerhan’ın açılış konuşması ile başlayan ve Ramada Oteli’nde gerçekleşen lansman toplantısında, en yeni girişimi olan Kırmızı Bisiklet Yetimler Projesi, yetim çocukların hayatlarına umut ve neşe katmayı amaçlıyor. Bu projeyle, çocukların fiziksel aktivitelerini artırarak sosyal hayata daha aktif katılımları teşvik ediliyor.

Etkinlikte yapılan konuşmalarda, vakfın gelecekte gerçekleştirmeyi planladığı projeler ve hedefler hakkında bilgiler verildi. Toplumun farklı kesimlerinden katılımcılar, Hayat Yeniden Vakfı'nın çalışmalarını desteklemek ve projelerine katkıda bulunmak için bir araya geldi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1472

banner1478

banner1471