banner1451
Öne Çıkanlar AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ BAŞKAN GÜVEN ŞEHİT POLİS VE ASKERLER İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI… veysi Kaynak GÖKŞEN CENGİZ ONARAN

Bu haber kez okundu.

HAL ESNAFI TEMİZKAN’I ÇOK SEVDİ
 Gezi ve ziyaretlerini arttırarak devam ettiren Milliyetçi Hareket Partisi Onikişubat Belediye Başkan Adayı Yusuf Temizkan, gittiği her yerde büyük ilgi görüyor. Canlı Hayvan Pazarının ardından yine sıkıntılı zamanlar geçiren Sebze ve Meyve Hali Esnaflarını ziyaret eden Temizkan, Burada esnaflardan ve vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

Gördüğü ilgi karşısında memnuniyetini dile getiren Temizkan, “Canlı Hayvan Pazarının ardından Sebze ve Meyve Halimizi de ziyaret ettik. Burada ki esnaf kardeşlerimizin yıllardır yaşadığı sorunları çok eskiden beri iyi biliyorum. Kahramanmaraş’ı besleyen çok sayıda esnafımız burada yıllardır büyük sıkıntılar yaşıyor. Bu zaman kadar dertlerini anlatacak muhatap bulmakta bile zorlandılar. Ama artık o devir eskilerde kaldı. Biz esnafımızı da vatandaşımızı da kimsesiz bırakmıyoruz. Kahramanmaraş’ın can damarlarından biri olan Sebze ve Meyve Hali esnafı hem kırgın hem de çok kızgın. Çok uzun zamandır dertlerini dile getiriyorlar ama maalesef bu zaman kadar bir çare bulamadılar. Kahramanmaraş için büyük bir öneme sahip olan Sebze ve Meyve Hali mutlaka sıkıntılarından kurtarılmalı. Koşullar daha da iyileştirilip esnafların dertlerini dinlemek lazım. Sürekli toplantılar yapıp bir araya gelmeleri gerçekten çok güzel bir faaliyet. Sorunları belli. Talepleri imkansız değil. Sadece ilgiye ve yakınlığa ihtiyaçları var. Esnaf uzun zamandan bu yana zorluklar yaşıyor. Sorunlarını aşmak inanın çok kolay. Biz bu sorunların üstesinden geleceğiz. Şehrimizi için hayati öneme sahip olan esnaflarımızın sorunlarını inşallah göreve gelirsek bir kısa zamanda çözeceğiz”dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol