banner1457
Öne Çıkanlar ÇALIŞANLARIMIZI ORTAK ETTİK! B.ŞEHİR BELEDİYE DADAŞLARA TAKILDI FALA BAKACAK! ÖZEL SANKO OKULU TENİSTE İL BİRİNCİSİ OLDU KSÜ İŞ BİRLİĞİ AĞINA AFRİKA KITASINIDA KATTI

Bu haber kez okundu.

 GÜVEN, “SÖZ VERDİK, YAPIYORUZ…”

Afşin’de, Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (KASKİ) tarafından yapımı tamamlanan yerlerde seferberlik başlatan Afşin Belediyesi, Karşıyaka Caddesi başlangıcından Çevre Yolu bağlantı noktasına kadar olan 2 bin metrelik yolun sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarına başladı.

Çalışmaları yerinde inceleyen ve değişim ve dönüşümün başladığını belirten Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven,” Şu anda Karşıyaka caddesinde bulunmaktayız. Bu bölgede içme suyu alt yapı yenileme çalışmaları tamamlandı. Yolun alt zeminini oluşturduk. Seçimden önce bu bölgeyi tamamlayacağımızı söylemiştik ve çalışmalarımıza geçtiğimiz günlerde başlamıştık. Bu gün itibariyle sıcak asfalt kaplama ve kaldırım çalışmalarımıza başladık. Standartlara uygun sıcak asfalt kaplama uyguluyoruz. Beraberinde otoparkları, kaldırımları vs. hepsi yerli yerince oturtulacak. Biz demiştik ki Afşin’de yapısal dönüşümü başlatacağız. Bu anlamda çok gururluyuz Allaha hamdolsun yapısal değişim ve dönüşüm başladı Afşin’de sosyal tesislerimiz, sıcak asfalt ve parke kaplama yollarımız bir bir ortaya çıkmaya başladı. Biz özellikle gurbetteki hemşerilerimize şunu söylemiştik. Her yıl geldiğinizde daha farklı bir Afşin, daha değişmiş bir Afşin bulacaksınız. Bunlar daha başlangıç. Afşin Belediyesi olarak Afşin halkına hizmet etmeye devam ediyoruz. İlçemizde ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz, gerçekleştirmeye de devam edeceğiz. Yine yaz aylarında yine Afşin halkının hoşuna gidecek güzel yeni projelerimizde hayata geçecek buradan vatandaşlarımıza bu hizmetlerimizin de müjdesini veriyorum. Karşıyaka Cadde yolumuz, mahalle sakinlerimize Afşin’imize hayırlı olmasını diliyorum”dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1484

banner1478

banner1471