banner1451
Öne Çıkanlar AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ BAŞKAN GÜVEN ŞEHİT POLİS VE ASKERLER İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI… veysi Kaynak GÖKŞEN CENGİZ ONARAN

Bu haber kez okundu.

 “GÖKSUN TURİZM MERKEZLERİMİZDEN BİRİ OLACAK”
 Çalışma arkadaşlarıyla birlikte Göksun’a çıkarma yapan Erkoç, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Akif Bolat, AK  Parti Belediye Başkan Adayları  ve  kalabalık bir partili grubu tarafından coşkuyla karşılandı.

İlçe teşkilatını ziyaret edip, sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle görüşen, canlı hayvan pazarında da vatandaşlarla sohbet eden Erkoç, ilçe sakinlerinden büyük teveccüh gördü.Soğuk kış gününde, Göksunluların güler yüzleri ve sıcak kanlı yaklaşımları ile ısındıklarını dile getiren Erkoç, Göksun’un doğa harikası bir yer olduğunu belirtti. “Göksun Türkiye’mizin doğa ve tabiat güzellikleri açısından en güzel yerlerinden biri” diyen Erkoç, yeni dönemde Göksun’u doğa turizminde merkez yapmak için gayret göstereceklerini söyledi. Göksun’un hayvancılık konusunda da büyük önem taşıdığına dikkat çeken Erkoç, bu sektörün de daha gelişip güçlenmesi için destekler sağlanacağını belirtti.

Göksun’a AK Parti döneminde büyük yatırımlar geldiğini dile getiren Erkoç, Kahramanmaraş-Göksun yolunun tamamlanmasıyla da ilçenin cazibesinin daha da artacağını kaydetti. Erkoç, şöyle devam etti:

  “Artık Göksun’umuzun ulaşımı çok daha kolay hale geliyor. Virajlar kalkıyor, eğimde azalma var. Yani Göksun’umuz merkezle iç içe bir konuma gelecek. Ulaşımın kolaylaşmasıyla birlikte de inşallah bölgenin yazın özellikle yayla turizmi açısından canlanmasına vesile olacağına inanmaktayız. Diğer yandan Göksun’umuza hastanemiz yapılıyor. Meslek Yüksek Okulu’muz var. İnşallah yeni dönemde yeni yatırımlarla da Göksun’umuzu daha hareketli hale getireceğiz. Göksunlu kardeşlerimiz yeni dönemde başta turizm olmak üzere, her alanda daha da gelişecek. Bir çok işadamımız bu bölgede yatırımlar düşünüyor. Hatta yer arayanlar var. İnşallah bu yıldan itibaren Göksun’da özel giriimlernoktasında da büyük bir canlılık olacak. İnşallah buraya yapacağımız yatırımlarla bölgemizin özellikle Çukurova ve çevresinin yazın dinlenme yeri haline geleceğini düşünüyoruz. Ayrıca kış turizmi içinde buralar çok avantajlı yerler. İnşallah turizm alanında altyapı yatırımlarını yaparak, burayı merkez haline getireceğiz.”

  Göksun’daki gelişmelerle, ilçede yaşanan göçün de tersine döneceğini işaret eden Erkoç, “İnşallah bu dönemde Göksun’a dönüşler yaşanacak. Bu güzel ilçemizde insanlar yaşamak isteyecek” dedi.

  Göksun’da teşkilat açısından da birlik ve beraberliğin üst düzeyde olduğunu ifade eden Erkoç, sözlerini şöyle tamamladı:

  “İnşallah Göksun’da da Ak Parti belediyeciliği tarih yazmaya devam edecek. Bu dönemde de hükümetimizle beraber Göksun’umuza çok önemli yatırımları kazandırmaya devam edeceğiz. Artık her yer merkez. Büyükşehir anlayışı bunu getirmekte. Yeni dönemde bu anlayışla da bir ayağımız Göksun da olacak. Dolaşacağız gezeceğiz. İnsanlarımızla iç içe omuz omuza olacağız. Siyaset anlayışımızın gereği budur.”

Esnaflarla da samimi sohbetler gerçekleştiren Erkoç, vatandaşların problemlerini dinleyip, projelerini anlattı. İlçe sakinlerinden büyük yakınlık ve muhabbet gören Erkoç, bu ilgiye ve alakaya layık olacaklarını sözlerine ekledi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol