banner1451
Öne Çıkanlar AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ veysi Kaynak GÖKŞEN BAŞKAN GÜVEN ŞEHİT POLİS VE ASKERLER İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI… CENGİZ ONARAN

Bu haber kez okundu.

 GEVHER: “ALLAH BOL KAZANÇ VERSİN”
 Açılışı yapan Kahramanmaraş İl Müftüsü Muhammed Gevher, “Kahramanmaraş Büyükşehir, büyükşehirimiz sürekli büyümekte ve gelişmekte bu bağlamda Diş Hastanesi ve Sanayi yolu üzerine isabetli bir kararla açılan bu iş yerimize, cenabı Allah’tan helal bol, kazan vermesini diliyorum, Allah helal ve bol rızık versin” diyerek dua etti.

Kahramanmaraş Gazetesine bir açıklama yapan firma sahibi Ökkeş Dilbirliği,” Göz yanılır, damak asla yanılmaz” sloganı ile Kıbrıs meydanında ilk merkezi açtıktan sonra imalat sektörüne yönelerek, fıstık ezmesi, şekerleme ürünleri, baklava imalatı da yapan Akifoğlu Şekerleme, 2. Şubesini bugün Kahramanmaraş Diş Hastanesi karşısı, Sanayi yolu üzerine açıyoruz, her türlü tatlı, dondurma, şeker ürünlerini buradan alarak sevdiklerinizle keyifle yiye bilirsiniz” dedi.

Konuşmalardan sonra kurdelesi kesilerek açılışı yapılan Akifoğlu şekerleme de açılışa özel döner gibi kesilen fıstık ezmesi dağıtımı yapıldı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol