Öne Çıkanlar dizi ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR! TÜRKİYE GENELİ 5 BİN 801 KİŞİYİ ELEDİ öneri BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE İŞKUR FARKI

Bu haber kez okundu.

GELECEK PARTİSİ HEYETİ KKTC’DE TEMASLARINI TAM GAZ SÜRDÜRÜYOR

Programlarına ilk olarak Şehitler Anıtı’na çelenk koyarak başlayan heyet daha sonra Türk Mukavamet Teşkilatı genel Merkezine geçerek Genel Başkan Yılmaz Bora ve ekibiyle bir araya geldi. Burada bir konuşma yapan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Abdullah Başçı, TMT’nin  Ada’daki Türk varlığının korunmasıyla ilgili geçmişten bugüne yaptığı faaliyetlerden övgüyle söz etti ve liderleri Ahmet Davutoğlu’nun bu ziyareti özellikle istediğinin altını çizerek ‘’çok özel’’ selamlarını iletti.

TMT Genel Başkanı Bora ise epey uzun zamandır Türkiye’den gelen heyetlerin kendilerini ziyaret etmediğini ve dolayııyla bu anlamlı ziyaretten büyük memnuniyet ve gurur duyduklarını ifade ederek heyete ve Genel Başkan Davutoğlu’na şükran ve minnetlerini sunduklarını söyledi.

Daha sonra Genel Başkan Yardımcıları Ümit Yardım ve Selçuk Özdağ’ın Kıbrıs televizyonunda’’Bahar Sancar’la A’dan Z’ye’’ programına katılması ardından ziyaretlerine devam eden Gelecek Partisi heyeti, iktidar ortağı Demokrat Parti binasına geçti ve Genel Başkan Temsilcisi eski bakan Mustafa Arabacıoğlu ile bir araya geldi.

Bu görüşmenin ardından YDP (Yeniden Doğuş Partisi) Genel Merkezine geçen heyet Genel Başkan ve KKTC Tarım Bakanlığı görevini yürüten Erhan Arıklı tarafından ağırlandı. Programlarına KKTC Cumhurbaşkanlığı Özel Temsilcisi Ergün Olgun ziyaretiyle devam eden heyet daha sonra Kıbrıs İşadamları Derneği tarafından onurlarına verilen akşam yemeğine katıldı.

Bugünkü temaslarına Kıbrıs davasının sembol önderlerinin anıt ve şehitliklerini ziyaretle devam edecek olan Gelecek Partisi heyetinin daha sonra dinlenmek üzere otellerine çekileceği bildirildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol