banner1451
Öne Çıkanlar AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ veysi Kaynak GÖKŞEN CENGİZ ONARAN BAŞKAN GÜVEN ŞEHİT POLİS VE ASKERLER İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI…

Bu haber kez okundu.

FİSKECİ, HÜRRİYET MAH. MUHTAR ADAYI

Kimlik Gazetesi ve maraskimlik.com sitesi sahibi Mehmet Fiskeci’nin de eşi olan Emine Fiskeci, mahalle sakinlerinin baskısı ile aday olduğunu açıklarken, “Toplumda kadının adı yok derler, kadın bir iş yapmaya kalkıştığında ‘elinin hamuru ile erkek işine karışma’ derler. Oysa kadınların ne kadar başarılı oldukları günümüzde su götürmez bir gerçek. Siyasette ve yerel yönetimde kadının eli olmalı. Belediye başkanlarının en büyük ve en önemli yardımcısı, adeta sağ kolu gösterilen muhtarlığın önemini kavrayan birisi olarak, hizmet etmek düşüncesi ile yola çıktım. Bu seçimin mutlak galibi olacağıma inanıyorum. Rabbim bizi mahcup etmeyecektir.” dedi.


MAHALLE SAKİNLERİNİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUM

En büyük destekçisinin tanınmış gazeteci Mehmet Fiskeci olduğunu söyleyen Hürriyet Mahallesi Muhtar Adayı Emine Fiskeci, mahalle sakinlerinin desteğini beklediğini, muhtar seçildiğinde farkındalık yaratacağını ve 12 Şubat’tan itibaren seçim startını vereceğini sözlerine ekledi ve iddialı olduğunu yineledi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol