banner1451
Öne Çıkanlar AKKURT KAVGADAN BERABERLİK ÇIKTI! SİZİ MAHCUP ETMEM! DEMOKRASİMİZİN ZENGİNLİĞİ BUDUR OKULLADA GIDA GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLİYOR

Bu haber kez okundu.

ERKOÇ’A DESTEK SÜRÜYOR
   “Büyük dönüşüm başlıyor” parolasıyla seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Erkoç’a her kesimden destek sürüyor. Son olarak Bekir Kılıç’ın davetiyle 250 kişiden oluşan yeni bir grup Erkoç’un seçim bürosunu ziyaret ederek AK kadrolara katıldı.

Gövde gösterisine dönüşen programda AK Parti saflarına geçen farklı siyasi partilerde ilçe başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliği yapmış isimlerin de bulunduğu heyet, parti rozetlerini takarak 30 Mart yerel seçimleri için Erkoç’a tam destek sözü verdi. Kılıç ve arkadaşlarına teşekkür eden Erkoç, “Gerçekten adaylığımız sürecinde Bekir Bey bize karşılıksız ve gönülden destek verdi. Bizi motive etti. Bu gün de siz değerli dostları aramızda. Bundan dolayı çok büyük memnuniyet duymaktayız” diye konuştu.


  Ülkesini ve şehrini seven insanlarla yol arkadaşlığı yapacak olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Erkoç, “Büyük Türkiye’yi, geleceğin Türkiye’sini hep beraber inşa edeceğiz” dedi. Erkoç, şöyle konuştu:

  “İnşallah artık hep beraber yol arkadaşı olacağız. Hep birlikte 2023’ü, 2071’i inşa edeceğiz. Bundan sonra hep birlikte, omuz omuza çalışacağız. Bizim Kahramanmaraş’taçok büyük oy oranınaulaşmamız gerekiyor. Önümüzdeki süreçte yoğun gayret ve çabalarla hep birlikte çalışacağız. Bu yürüyüşümüz, yol arkadaşlığımız ömür boyu devam edecek. Artık sizler ev sahibisiniz. Gittiğiniz her ortamda bizlerin vekilisiniz. Hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyor, ailemize hoş geldiniz diyorum.”


  AK Parti saflarına katılmaktan onur duyduğunu kaydeden Kılıç ise “Ülkesini ve şehrini seven insanlara doğru kişilerle beraber olmak yakışır” dedi. Türkiye’nin her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğuna vurgu yapan Kılıç, şunları söyledi:

  “30 martta yapılacak olan yerel seçimler için inşallah AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Fatih Mehmet Erkoç’la yol ve kader arkadaşlığı, dava arkadaşlığı yaptık. Buradan çıktığınızda da hepinizin birer adaymış gibi Fatih Başkanım ve diğer adaylarımız için çalışacağınızdan kuşkum yok. Fatih başkanıma çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz. Bu yolda sonuna kadar onun arkasındayız, destekçisiyiz. İşte Kahramanmaraşlı çok farklı, büyük Türk milleti çok farklı. Bu güzel şehrin insanlarına da böyle zor günlerde, doğru insanların yanında yer almak yakışır. Hepinize teşekkür ediyorum.”


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol