banner1451
Öne Çıkanlar YENİ YAŞINI KUTLAYAN ZABITA İLK ZİYARETİNİ BAŞKANVEKİLİ KAHVECİYE YAPTI dizi GÖKSUN SOSYAL TESİSLERİNİN TEMELİ ATILDI KÖYLERİN SADECE TABELASINI DEĞİL BENDEKİ YERİ AYRIDIR.”

Bu haber kez okundu.

ERKOÇ SOSYETE PAZARINI GEZDİ

Erkoç bu tür yerlerin Kahramanmaraş’ın kültüründe var olduğunu söyledi.
Seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerine Yunus Emre Mahallesi’nde bulunan Sosyete Pazarı ile devam eden Erkoç, Pazar esnafının ve alış veriş yapan vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı. Tek tek müşteri ve Pazar esnafıyla ilgilenen Erkoç, Türkiye’nin en donanımla ekibini kurarak işin ehli insanlarla çalışacaklarını, usta ekiple hazırladıkları çılgın projeleri kentin yaşamına sunacaklarını söyledi.

Gittiği bölgelerde her geçen gün coşkunun da arttığına şahit olduklarını belirten Erkoç; “bugün burada esnafımız ve halkımızla bir araya gelmek istedik. Biliyorsunuz ev alışverişini bayanların yaptığınız biliyoruz, bizde kadın kollarımızla buraya bir ziyaret gerçekleştirelim dedik. Kırmızı karanfillerle halkımızın sorunlarını dinledik, onlara projelerimizi sıraladık.


Gördük ki; halkımız bu işe bizden daha çok sahiplenmiş ve daha çok çalışıyor. Şuana kadar ziyaret ettiğimiz esnaflarımız ve vatandaşlarımızın coşkusu ve muhabbeti karşısında inanın çok duygulanıyoruz. Bu insanlara hizmetin en büyüğünü yapmakta bizim görevimiz” dedi.

Vatandaşın kendisine gösterdiği ilgiye teşekkür eden Erkoç, “Tabi AK Parti kurulduğu günden bu yana bu teşkilat içerisinde görev yaptık. Kapımızda, gönlümüzde her zaman vatandaşımıza açık oldu. Bu nedenle insanımız tabiri caizse bugün bizleri bağrına basıyor. Zaten bizleri bugünlere o insanlarımızın duaları getirdi. İnşallah bundan sonraki süreçte de her zaman omuz omuza verip, Kahramanmaraş’ımızın yarınlarını birlikte inşa edeceğiz. Bizim vatandaşlarımıza vereceğimiz en güzel karşılık, hayata geçireceğimiz projelerimiz olacak. Ben bizlere kucak açan, sevgisini ve duasını bizlerden esirgemeyen hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol