banner1457
Öne Çıkanlar ÇALIŞANLARIMIZI ORTAK ETTİK! B.ŞEHİR BELEDİYE DADAŞLARA TAKILDI FALA BAKACAK! ÖZEL SANKO OKULU TENİSTE İL BİRİNCİSİ OLDU dizi

Bu haber kez okundu.

DULKADİROĞLU KAYMAKAMI MEHMET TÜRKÖZ “DUT’U ÇOK SEVERİM”
 Gazeteciler: Mehmet Fiskeci, Neşe Yıldızhan, Adem Gemci, İsmail Koyuncu, Halil Hınaz ile birlikte Dulkadiroğlu Kaymakamı Mehmet Türköz’ü ziyaret eden Gazeteci Bekir Doğan,” Denizli’li olan Kaymakamımızın Dut’u sevdiğini duydum, bu vesile ile Dut’un faydaları isimli kitabını vermek, Denizli üzerine sohbet etmek için gazeteci dostlarımızla beraber ziyarette geldik.

 

Benim için Denizli ilimizin iki özelliği var birincisi Askerliğimin acemilik bölümünü Denizli de yaptım, İkincisi benim oğlum Mehmet Mücahit Doğan, Pamukkale Üniversitesi, Organik Tarım İşletmeciliği Yüksek Okulu kazandı ve 4 yıl Denizli ‘ de bu sebeple güzel bir ziyaret ve sohbet oldu,” dedi.

 

Dulkadiroğlu Kaymakamı Mehmet Türköz:” Dut’un Faydaları isimli kitabı haberinin gazetelerde okumuştum, doğrusu merak da ediyordum, çünkü ben Dut’u çok severim, özellikle siyah dut çok yarayışlı olduğunu biliyorum, kitap için teşekkür ediyorum, zevkle okuyacağım,” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1484

banner1478

banner1471