banner1451
Öne Çıkanlar AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ veysi Kaynak GÖKŞEN CENGİZ ONARAN BAŞKAN GÜVEN ŞEHİT POLİS VE ASKERLER İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI…

Bu haber kez okundu.

DEDEOĞLU’NA MEMUR DERNEKLERİNDEN  ZİYARET
 Tüm Maliye Memurları Dayanışma Yardımlaşma ve Kültür Derneği yönetim kurulu üyeleri, Dedeoğlu’nu TBMM’de ziyaret etti. Yaşadıkları sorunları dile getiren dernek yöneticileri yaptıkları konuşmada, “Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’nın çeşitli birimlerinde çalışan genel idare hizmetleri sınıfına bağlı şef, memur, veri hazırlama kontrol işletmeni, yoklama memuru, tahsildar, icra memuru, şoför ve hizmetli gibi kadrolarda çalışmaktayız. Vergi dairelerinde bu şekilde çalışan toplam 19 bin personel bulunmaktadır. Son yıllarda yapılan uygulamalarla Gelir İdaresi Başkanlığı’nda çalışan personel arasında ücret ve çalışma şartları açısından telafisi zor farklılıklar ortaya çıkmıştır.” şeklinde konuştu.

Dedeoğlu’ndan sorunlarının dile getirilmesini isteyen dernek yöneticileri, eşit işe eşit ücret olarak bilinen 666 sayılı Kanun Hükmünde Kararname çalışması kapsamında da mağdur edildiklerini ifade etti.

Dedeoğlu, çalışanların yaşadıkları bütün sorunları parti olarak sık sık her ortamda dile getirdiklerini kaydederek, hükümetin çalışan kesime karşı uygulamış olduğu politikaların hayret verici olduğunu vurguladı.

Hükümetin geldiği günden beri çalışanların kazanılmış haklarını ellerinden almak için büyük çaba sarf ettiğine de işaret eden Dedeoğlu, hükümet tarafından yapılan eşit işe eşit ücretçalışması kapsamında ortaya çıkan mağduriyetler değindi. Dedeoğlu, bu konuda mağduriyetleri ortadan kaldıracak ortak bir çalışma yapılması gerektiğine de dikkat çekerek, mağduriyeti giderecek her türlü çalışmaya hazır olduklarını dile getirdi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol