banner1457
Öne Çıkanlar ÇALIŞANLARIMIZI ORTAK ETTİK! B.ŞEHİR BELEDİYE DADAŞLARA TAKILDI FALA BAKACAK! ÖZEL SANKO OKULU TENİSTE İL BİRİNCİSİ OLDU dizi

Bu haber kez okundu.

ÇİFTÇİ EĞİTİMLERİNE DEVAM
 İşkur, Halk Eğitim Müdürlüğü ve Andırın İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü arasında yapılan protokol gereği İlçe Müdürlüğümüz tarafından Yeşilova Tarım Merkezinde düzenlenen Süt Hijyeni kursuna katılan ve başarılı olan kursiyerlere sertifikaları İlçe Müdürü Ercan ALA tarafından verildi.

 

Akçakoyunlu mahallesinde düzenlenen sertifika dağıtım toplantısında kısa bir konuşma yapan Ercan ALA, İlçe Müdürlüğü olarak amaçlarının üreticimizi her konuda olduğu gibi süt hijyeni konusunda da bilinçlendirerek, insanlar için hem temel besin maddesi olması hem de katma değeri yüksek bir gıda maddesi olması sebebiyle sütün çiftlikten sofraya kadar olan üretim, toplanma, depolanma, taşınma ve nakliye aşamalarında insan sağlığını bozabilecek etkenlerden uzak bir şekilde  üretilmesi ve son tüketiciye ulaştırılması olduğunu söyledi ve eğitime katılan kursiyerlere teşekkür ederek sertifikalarını teslim etti.

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1484

banner1478

banner1471