banner1451
Öne Çıkanlar dizi Akbaba Ailesi aile büyükleri 92 yaşındaki Şerife Nineyi kaybetmenin acısını yaşıyor. KAYINVALİDESİNİ TOPRAĞA VERDİ MECLİSTE ONAYLANDI

Bu haber kez okundu.

BU “VİZYON” ONAY ALIR

Kahramanmaraşlılardan büyük teveccüh gören AK Partili adaylar, “Bu uyum ve bu vizyon vatandaştan onay alır” kanaati oluşturdu.

AK Parti Genel Merkezi’nin Kahramanmaraş adaylarının tamamını belirlemesinin ardından seçim çalışmaları daha da ivme kazandı. Aday gösterilmesinin ardından hemen her gün vatandaşlarla buluşan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Erkoç, bu gün merkezin diğer ilçe adayları Mahçiçek ve Okay’la birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

İlk olarak seçim bürosunda buluşan adaylar vatandaşlar tarafından sevgi gösterileriyle karşılandı. Kendilerine yöneltilen başarı dileklerini kabul eden Erkoç, Mahçiçek ve Okay daha sonra ise Trabzon ve Yeni Hükümet Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret etti.


Esnafların ve vatandaşların güler yüzü ile birlikte hayır duasıyla karşılanan AK Partili başkan adayları, ortaya koydukları uyumla da tam not aldı. Ziyaretleri sırasında insanların problemlerine kulak verip onlarla hemhal olan 3 aday, “bu uyum, bu vizyon ve bu misyon vatandaştan onay alır” kanaati oluşturdu.

 “Büyük dönüşüm başlıyor” parolasıyla Kahramanmaraş’ta yeni bir döneme start vermek için yola çıkan Erkoç, kentsel dönüşümde, ulaşımda, turizmde, sporda ve sosyal belediyecilik noktasında birbirinden önemli projeleri hayata geçireceklerini söyledi.

2023 yılını hayal eden Türkiye’de Kahramanmaraş’ın da yıldız haline gelen bir şehir konumuna yükseleceğini işaret eden Erkoç, şöyle konuştu:

“Kahramanmaraş milli mücadelenin ilk meşalesini yakan ve Türkiye Cumhuriyeti’nin adeta temel taşlarından olan bir şehir. Tarihi şanla ve şerefle dolu olan Kahramanmaraş’ımız da artık yeni bir dönem başlıyor. Bizim nezdimizde zaten bünyesinde taşıdığı zenginliklerle büyüklüğünü ispatlayan şehrimiz, 30 Mart’tan sonra resmi olarak da büyükşehir hakkını elde ediyor. İşte bizler de bu şehri büyükşehre yakışır büyük projelerle tanıştırmak için yola çıktık.

Gerek kentsel dönüşümde, gerek turizmde gerekse de sosyal belediyecilikte birbirinden önemli, Kahramanmaraş’ımızı daha yaşanılabilir bir kent haline getirecek projeleri hayata geçireceğiz. Herkesin yaşamak isteyeceği bir şehri hep birlikte oluşturacağız. İşte bugün Onikişubat ilçemizin adayı Hanefi Beyle, Dulkadiroğlu ilçemizin adayı Necati Beyle vatandaşlarımızın arasındayız. Onların gözlerindeki ışığı görüyoruz. Geleceğe dönük umudu görüyoruz ve bizlerin başarılı olacağı noktasındaki taşıdıkları inancı görüyoruz. İşte 30 Mart’ta millet iradesinin bir kez daha tescil etmesinin ardından da vatandaşımızın bizler için taşıdığı bu hasletlere hizmetle karşılık vereceğiz.”


Kendilerine yöneltilen tebrikleri kabul eden Mahçiçek ve Okay’da uyum içerisinde Kahramanmaraş’a hizmet edeceklerini söylediler. Ak kadroların bugüne kadar neleri başardığını tüm kamuoyunun bildiğini ifade eden adaylar, 30 Mart’ın ardından elbirliğiyle büyüyen ve gelişen Kahramanmaraş’ı inşa edeceklerini söylediler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol