Öne Çıkanlar ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR! öneri TÜRKİYE GENELİ 5 BİN 801 KİŞİYİ ELEDİ ÇİÇEK EKİNÖZÜ SEÇİME VE İKTİDARA HAZIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE İŞKUR FARKI

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN O. OKUMUŞ, "BABASI GİBİ CESUR VE ÇALIŞKAN"

Cumhur İttifakının Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Feyzettin Okumuş’a seçim çalışmaları kapsamında  her zaman tam destek veren, daima yanında yer alan ve ziyaretlerini de birlikte yapan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Kahramanmaraş’ın ve Türkoğlu ilçemizin  katma değerini artırmak için bir çok yatırımlar yapan Kahramanmaraş’ın tekstildeki öncü firmalarından biri olan Nazar Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Nazlı Ceylan Balduk Kurtul’u ziyaret ettiler.

Nazlı Ceylan Balduk Kurtul'un babası gibi cesur, çalışkan olduğunu ifade eden Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Şehrimizin birçok yatırıma erişmesi ve modern tesislere kavuşması için önemli rol oynayan merhum Mehmet Balduk'un kızı Nazlı Ceylan Balduk Kurtul'u, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Feyzettin Okumuş ile birlikte ziyaret ettim.

Kendisi de babası Mehmet Balduk gibi cesur, çalışkan ve bir kadın girişimci olan Nazlı Ceylan Balduk'a nazik kabulleri için teşekkür ediyorum.” Dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol