banner1457
Öne Çıkanlar ÇALIŞANLARIMIZI ORTAK ETTİK! B.ŞEHİR BELEDİYE DADAŞLARA TAKILDI FALA BAKACAK! ÖZEL SANKO OKULU TENİSTE İL BİRİNCİSİ OLDU KSÜ İŞ BİRLİĞİ AĞINA AFRİKA KITASINIDA KATTI

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN GÜVEN; BELEDİYE PERSONELLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ…
 Başkan Güven, fırsatlar ölçüsünde Belediye personeli ile bir araya geliyor, birlikte çalışmalar hakkında bilgi alışverişi yapıyor. Bu buluşmalardan bir tanesi de Afşin Fidanlık arazisi idare binası bahçesinde gerçekleştirildi.


KISITLI BÜTÇELERLE BÜYÜK İŞLERE İMZA ATIYORUZ…

Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, “Afşin’imizin sorunlarını, vatandaşlarımızın sıkıntılarını en aza indirmek için Belediye olarak birlik ve beraberlik içerisinde güzel işler yapıyor, kısıtlı bütçelerle büyük işlere imza atıyoruz.” dedi.

Başkan Güven konuşmalarını söyle sürdürdü. “Afşin Belediyesi olarak sizlerle beraber kısa zamanda, kısıtlı imkânlarla büyük işlere imza attık. Bu konuda hepinize teker teker teşekkür ediyorum. Sizlerden her daim şunu bekliyorum. Vatandaşa en kısa sürede kaliteli hizmet verme gayreti gösterelim. Halkımızla yakından ilgilenerek elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret edelim. İnşallah yapacağımız başarılı çalışmaların altına hep birlikte imza atalım.” ifadelerini kullandı

BELEDİYEMİZİN GÖZÜ KULAĞI OLUN;

Afşin'in ve vatandaşların sıkıntılarını en aza indirmek için birlik, beraberlik ve kardeşlik ortamı yaratarak sorunların en aza indirilmesi gerektiğini belirten Başkan Güven konuşmasını şöyle sürdürdü; “Sosyal hayatımızda da Belediyemizin gözü, kulağı olalım. Gündelik hayatınızda yolda ve sokakta gezerken, kaldırımda yürürken gördüğünüz sorunları yerinde tespit edip ilgili amirimize veya kendi amirinize bilgi vererek sorunun tespitinde ve çözüm noktasında yardımcı olalım. Ülke olarak zorlu bir dönemden geçiyoruz. Hemen hemen her gün aldığımız şehit haberleri bizlere derin üzüntüler yaşatıyor. Ayrıca yakınlarımızda İslam coğrafyalarında çok acı olaylar yaşanıyor. Vatandaşlarımızın, İnsanlarımızın birliğe, beraberliğe ve kardeşliğe ihtiyaçları var dualarımızı mağdur insanlarımızdan mahrum bırakmayalım. Allah yar ve yardımcınız olsun.” dedi.

Afşin Fidanlık arazisi idare binası bahçesinde düzenlenen istişare toplantısına, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve Belediye personelleri katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1472

banner1478

banner1471