banner1483
Öne Çıkanlar test Kadir tanış ORTAK AKILLA HAREKET EDECEĞİZ SANİ KONUKOĞLU ANILDI BİR ÇADIR DEVLETİ DEĞİL

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN GÜNGÖR, AFŞİN VE ELBİSTAN’DA VATANDAŞLARLA

Şehir merkezinde ve ilçelerde depremzedelerle bir araya gelmeyi, taleplerini dinlemeyi ve acılarını paylaşmayı sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 6 Şubat’ta meydana gelen ikinci depremin merkez üssü Elbistan’da bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Geçici iş yerlerinde esnafları ziyaret eden ve taleplerini dinleyen Başkan Güngör, çarşıda alışveriş yapan vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet etti.

BAŞKAN GÜNGÖR, AFŞİNLİLERLE İFTAR YAPTI

Başkan Hayrettin Güngör, Elbistan ziyaretlerinin ardından Afşin’e geçti. İngiltere Kahramanmaraşlılar Derneği’nin düzenlediği iftar programına katılan Başkan Güngör, Ramazan’ın 28. iftarını Afşinlilerle birlikte yaptı. İftar programı sonrası Başkan Hayrettin Güngör, 64. Hükümet Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ve 28. Dönem AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Koray Kıraç ile 6 Şubat’ta meydana gelen depremde evladını kaybeden Bakraç Mahalle Muhtarı Necdet Eroğlu’na taziye ziyaretinde bulundu. Afşin programı, AK Parti seçim ofisi ziyaretiyle noktalandı.

HAYAT NORMALLEŞİYOR

Elbistan ve Afşin ziyaretlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Şehir merkezimizin yanı sıra ilçelerimize gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle hemşehrilerimizle bir araya gelmeye, acılarını paylaşmaya ve taleplerini dinlemeye gayret ediyoruz. Bugün de Elbistan ve Afşin ilçelerimizde bir dizi ziyaret gerçekleştirdik. Hemşehrilerimizin büyük bir azimle hayatın normalleşmesi noktasında yoğun gayret gösterdiğine şahit olduk. İlçelerimizde geçici barınma merkezi ve çarşılarımızın kurulumu tüm hızıyla sürüyor. Esnaflarımız ticari faaliyetlerine devam ediyor. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde tüm kurum ve kuruluşlarımızla şehrimizi alt ve üstyapısıyla yeniden inşa edeceğiz” cümlelerini kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol