banner1451
Öne Çıkanlar AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ veysi Kaynak GÖKŞEN BAŞKAN GÜVEN ŞEHİT POLİS VE ASKERLER İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI… CENGİZ ONARAN

Bu haber kez okundu.

ARGUZ, KARACAOĞLAN MUHTAR ADAYI
 “Mahalle sakinlerinin desteğini bekliyorum. Onların en iyi kararı vereceklerine de inanıyorum. Takdiri Allaha, tercihi mahalle sakinlerine bırakıyorum.  Her şey güzel mahallem için.” diyen Karacaoğlan Mahallesi Muhtar Adayı Bilal Arguz, mahalle sakinlerinin teveccühlüne mazhar olacak bir muhtar olacağını söyledi.

Mahalleye hizmet etmek, verilen oylara layık olabilmek için kutlu yola çıktığını belirten Karacaoğlan Mahallesi Muhtar Adayı, Kahramanmaraş Tarım İl Müdürlüğü ardından, Tarım Bakanlığı sonrası, Kilis Tarım İl Müdürlüğü görevinde bulunan ve bu kurumdan emekli olan, aynı zamanda da bürokrasiyi çok iyi bildiğinin altını çizen Muhtar Adayı, 40 senedir Karacaoğlan mahallesinde ikamet eden Bilal Arguz, muhtar seçildiğinde halkın oylarına layık olacağını, onlara en iyi ve en sosyal muhtarlık görevinin nasıl yapılabileceğini göstereceğini sözlerine ekledi.

Muhtar adayı Arguz, evli ve 6 çocuk babası.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol