banner1451
Öne Çıkanlar AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ veysi Kaynak GÖKŞEN BAŞKAN GÜVEN ŞEHİT POLİS VE ASKERLER İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI… CENGİZ ONARAN

Bu haber kez okundu.

ANNELERİN DUASI ERKOÇ’LA

Erkoç, Türk toplumunda ayrı bir önemi olan kadınların problemlerini dinledi. Kocalarına hayat arkadaşı, evlerine hizmetkar, çocuklarına anne ve öğretmen olan kadınlarla bir araya gelen Erkoç, hem onlarla sohbet etti hem de sorunlarına kulak verdi.

Bağlarbaşı Mahallesinde gerçekleştirdiği ev ziyaretinde “Kardeşimiz hoş geldin” sözleriyle karşılanan Erkoç, gördüğü aile yakınlığından dolayı teşekkür etti. Ailelerinin yaşadığı problemleri, yerel yönetimlerden beklentilerini tüm içtenlikle dile getiren kadın seçmenler, Erkoç’a çalışmalarında başarı dileklerinde bulundular.

“Dualarımız sizinle” diyen annelere, “Sizlere layık olmak için ne gerekiyorsa yapacağız” yanıtını veren Erkoç, şöyle konuştu:


“Bizim inancımızda kadının her zaman farklı bir yeri olmuştur. Çünka kadın annedir. Bildiğiniz gibi peygamberimiz cennetin, annelerin ayakları altında olduğunu bildirmiştir. Bizim bu günlere gelmemizde de hiç kuşkusuz anaların duaları vardır. İşte bu bilinçte olan hükümetimiz bu güne kadar yaptığı uygulamalarda kadınlarımıza hep pozitif ayrımlar getirmiş, onların yaşam standardını yükseltmek için ne gerekiyorsa yapmıştır. Biz de bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da sizlerin yanında yer almaya, bir kardeşiniz, bir ağabeyiniz olarak sizlere hizmet etmenin gayreti içinde olacağız. Bugünde sizlere hizmet etmek için çıktığımız bu yolda bir kez daha dua ve desteklerinizi istiyoruz. İnşallah sizler bizimle olduğu müddetçe hem şehrimiz hem de ülkemiz yarınlara daha umutla bakacaktır.”


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol