banner1457
Öne Çıkanlar ÇALIŞANLARIMIZI ORTAK ETTİK! B.ŞEHİR BELEDİYE DADAŞLARA TAKILDI FALA BAKACAK! ÖZEL SANKO OKULU TENİSTE İL BİRİNCİSİ OLDU KSÜ İŞ BİRLİĞİ AĞINA AFRİKA KITASINIDA KATTI

Bu haber kez okundu.

AFŞİN’DE TALHA BORA ÖGE İLE “DUA İLE ŞEHİTLERİ ANMA GECESİ”
 Afşin Hükümet Konağı konferans salonunda gerçekleştirilen program, Büyükşehir Belediyesi Bando Takımı eşliğinde saygı duruşu, İstiklal Marşının okunması ve Bando Takımının konserinden sonra devam eden programda tüm şehitler için Kur’an-ı Kerim tilaveti ve mealinin okunmasından sonra sunuma başlanıldı.

Açılış ve selamlama konuşmaları için sahneye çıkan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven konuşmalarında şu ifadeleri kullandı,” Aslında benim konuşmalarıma gerek yok, sözün üstadı burada. Şehitleri anma programına anlam katacak, onların neden öldüğünü bize izah edecek üstat Talha Öge Bora burada. Ufak bir saygı ve selamlama konuşması yapmak için sahneye çıktım. O yüzden başta aziz şehitlerimizin yakınları olmak üzere tüm hazuru sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Mealinin de okunduğu ayeti kerime her şeyi izah ediyor. İnşallah aziz şehitlerimizin ruhları, maneviyatları yanımızda. Onları yetiştiren annelerden, babalardan Rabbim razı olsun. Mekânları cennet ruhları şad olsun, saygı muhabbetle kalın” dedi.

BAŞKAN GÜVEN, BAŞKAN ERKOÇ’A TEŞEKKÜR ETTİ

Program öncesi şiirli video gösterisi sonrası sahneye çıkan Talha Bora Öge namı diğer Gölge, okuduğu birbirinden güzel şiirlerle, Dua İle Şehitleri Anma Gecesi’nde tıklım tıklım salonu dolduran izleyicilere duygu dolun anlar yaşattı.

Talha Bora Oge’ye nin sunumunun ardından ünlü sunucuya çiçek taktimi yapmak üzere sahneye çıkan Afşin Belediye Başkanı Güven, turne programında Afşin’inde dâhil edilmesinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a ve sunucu Talha Bora Öge’ye teşekkür etti.

Program sonunda Afşin Kaymakamı Ali Edip Budan, Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ve Garnizon komutanı Yzb. Mehmet Demir, günün anısına Talha Bora Öge ile şehit aileleri ve gazilere çiçek takdim ettiler. Talha Bora Öge’nin, okuyucularının kitaplarını imzalaması ve hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından program son buldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1472

banner1478

banner1471