banner1457
Öne Çıkanlar ÇALIŞANLARIMIZI ORTAK ETTİK! B.ŞEHİR BELEDİYE DADAŞLARA TAKILDI FALA BAKACAK! ÖZEL SANKO OKULU TENİSTE İL BİRİNCİSİ OLDU KSÜ İŞ BİRLİĞİ AĞINA AFRİKA KITASINIDA KATTI

Bu haber kez okundu.

KİPAŞ’TAN İLKLERE İMZA ATMAYA DEVAM
  

Ar-ge Merkezi Belgesi, Ekim ayında Sheraton  Ankara Hotel  & Convention Centre’da düzenlenen törende, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Fikri Işık  tarafından Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Halil İbrahim Gümüşer’e takdim edilmiştir.

Halil İbrahim Gümüşer konu hakkında yaptığı açıklamada; Firmamızda ve bölgemizde farkındalık yaratacak bu oluşumun Mensucatın geleceğine, sektörümüzde ihtiyaç duyulan araştırmacı ve teknik personel ihtiyacına, ve Ar-ge faaliyetlerine katkıda bulunacağı inancı ile ülkemize ve ilimize hayırlar getirmesi temennisinde bulunmuştur.

SEKTÖRDEKİ GELİŞMELERİ TAKİP ETMEK

Kipaş Mensucat Ar-ge Merkezi Koordinatörü Gökhan Tandoğan ise Ar-ge merkezi ve devam eden projelerle ilgili yaptığı açıklamada; Ar-ge merkezimizde Teknik ve teknolojik ilerlemenin sağlanacağı, inovatif ürünlerle gerek firmaya gerekse ulusal ekonomiye katma değer sağlayacak ticari değer yaratma, verimli iş süreçleri geliştirme ve tekstil sektöründe ulusal bilgi birikimini arttıracak bilimsel çalışmalar yapmak amacıyla faaliyetler yürütülecektir.

 

Sektördeki gelişmeleri takip etmeyi ve bu gelişmelere paralel hizmetler sunmayı amaç edinen merkezin temel stratejileri; Kipaş Mensucatı, ar-ge, üretim ve ihracat üssü yapmak, firmanın geliştirdiği ve ürettiği ürünlerin tüm dünyaya satışını sağlamak, üretimde verim ve kaliteyi arttırmak, üniversiteler ile işbirliğini ortak projeleri arttırmak, araştırmacı sayısını ve patent-faydalı model ürün sayısını arttırmaktır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1472

banner1478

banner1471